Zavrieť

Porady

absolventská prax a životná poistka

Neviem kam zaradiť túto otázku,ak som nezaradila správne,preraďte ma. Je možné aby zamestnanci ÚPSVaR žiadali od záujemca o absolventskú prax aby predložil zmluvu o svojom životnom poistení? Je povinný uchádzač o absolv. prax doložiť život. poistku ak mu ju hradia rodičia? Vopred ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martasch je offline (nepripojený) Martasch

    Martasch
    Si si istá, že životnú? Od našich absolventov žiadali úrazovú, čo má svoju logiku.

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    pozdravujem,
    - ja viem tiez, ze pozaduju urazovu poistku - nie je podstatne kto ju plati, len aby uchadzac o absolventsku prax ju mal,
    - v pripade, ze urazovu poistku nema, pozaduju aby si takuto poistku uzatvoril a UPSVaR mu ju na dobu absolventskej praxe refunduje,
    - ale moze mat uz urazovu a este si moze uzatvorit dalsiu pre potreby UPSVaR (bude mat na tu dobu dve)

    peter977 je offline (nepripojený) peter977

    Vtipný, ústretový a občas tvrdý ...viac peter977
    olybaba Pozri príspevok
    pozdravujem,
    - ja viem tiez, ze pozaduju urazovu poistku - nie je podstatne kto ju plati, len aby uchadzac o absolventsku prax ju mal,
    - v pripade, ze urazovu poistku nema, pozaduju aby si takuto poistku uzatvoril a UPSVaR mu ju na dobu absolventskej praxe refunduje,
    - ale moze mat uz urazovu a este si moze uzatvorit dalsiu pre potreby UPSVaR (bude mat na tu dobu dve)
    Priznám sa , tak toto som netušil, že ak chce niekto na UPSVaR absolventskú prax musí mať úrazovú poistku...

    Zaujímal by ma dôvod, prečo to tak je...

    absolventská prax a životná poistka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.