Zavrieť

Porady

Pokutu za nenaplnenie podnikatelskych cinnosti?

je mozne ze vam urady udelia pokutu za nenaplnenie podnikatelskych cinnosti? niekde som citala ze ak nebudete mat vyfakturovane vami zapisane zivnosti do 2 rokov vam mozu dat pokutu.Este doplnim ze zacime s esrockou
Naposledy upravil Monika Homporová : 02.03.16 at 11:10
kn-alka asi si čítala splnenie podmienok na dotáciu, ale s sro to nemá vôbec nič spoločné
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    nie, ak sro nezoženie robotu, nič sa nedeje, pokutu nedostane, ale treba si uvedomiť, že musíte od nasledujúceho roka začať platiť licenčné poplatky aj v prípade ak nebudete mať žiadne výkony
    Monika Homporová ano, licencny poplatok sme prerokovali s nasou uctovnickou. Dakujem za radu :-)

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    uf, tak to by bola už iná sila, keby firmu, čo nemá dotácie na nič, postihovali ešte aj za toto....
    kuravesele tak to by bola, ja nevidím dôvod, že ak má firma napísané v OR nejaké činnosti, ktoré nevyfakturuje, čiže ani neposkytla žiadne napríklad služby tak sa nič nedeje...ak sa mýlim tak ma opravte.
    Monika Homporová veru, ale na slovensku je vsetko mozne. preto som sa radsej opytala ci je to vobec mozne.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    No áno, ak si napr. zobrala dotáciu z ÚPSVaR a ani nezačala podnikať.Ale aj začala ale nie dobu, ktorú si mala určenú. Kedže si až neskôr doplnila, že ide o spoločnosť. Odpoveď sa ťa netýka.
    Naposledy upravil Tweety : 02.03.16 at 11:43
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Monika Homporová praveze zacime s sro,... a chceme si dat co najviac podnikatelskych cinnosti hladiac do buducna. Samozrejme vsetky suvia s grom podnikania.
    ivka70 s dotaciou od UP?
    Monika Homporová sro, nema narok na dotaciu z uradu prace.
    Consultix U mna ma spolocnost, ktora ma v predmete cinnosti prilis vela (a hlavne roznorodych) predmetov podnikania jednoznacne posunuta na nizsiu urven doveryhodnosti. Ale je to len moj sukromny nazor. Mozno na zvazenie
      zbaliť

    Pokutu za nenaplnenie podnikatelskych cinnosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.