Zavrieť

Porady

Šrobárov ústav v Dolnom Smokovci

Chcela by som sa opýtať na Vaše skúsenosti z uvedeným ústavom, nakoľko som našla len staršie príspevky o tejto téme. Chystám sa tam s ročným dieťaťom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mmima je offline (nepripojený) mmima

    mmima
    Zdravím, ja som mala syna školáka v Šrobárovi, bola som veľmi spokojná, aj synovi sa páčilo.
    Sestra bola s deťmi v pavilone matky s deťmi po 2 roky za sebou a tiež bola nadmieru spokojná, chcela ísť aj min. rok, ale ZP jej to neschválila.

    diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

    diabol4
    Šrobárov ústav v Dolnom Smokovci môžem len odporúčať. Syn tam bol hospitalizovaný dva krát. (ako 7 - mesačný, 3 ročný). Ochotný a ústretový personál, vynikajúca starostlivosť. Vyšetrenia rýchle a komplexné. Prekrásne prostredie.

    SLSP je offline (nepripojený) SLSP

    SLSP
    Ďakujem.
    A približne aká je tam čakacia doba?
    Do konca roka som vo Všeob.zdrav.poisťovni a od nového roka prechádzam aj s dcérkou do Union-u.

    lokok je offline (nepripojený) lokok

    lokok
    my sme tam boli v lete, vtedy je tam najviac detí. Počas školského roka to nie je až tak plné. Pokiaľ viem so všeobecnou ZP je to Ok.
    Ja len môžem chvaliť daný ústav.
    Ak máš pocit, že máš tam isť, tak choď a uvidíš.

    Šrobárov ústav v Dolnom Smokovci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.