Zavrieť

Porady

Bluetooth Headset mozem s nim pocuvat z PC tlacovu konferenciu z videoarchivu TA3 ?

chcem si kupit Bluetooth Headset konkretne Sony Bluetooth Headset MBH20 Black aby som mohol telefonovat v aute. Budem s nim môcť pocuvat aj tlacovu besedu z PC zo stranky TA3 z videoarchivu v byte? Dakujem za radu.
Naposledy upravil Erich72 : 14.03.16 at 20:55
7 komentárov     zbaliť
misoft Ak si spáruješ PC a headset v BT ... dáš len zdieľanie a hotovo. Ale v aute.... to pochybujem, že i po spárovaní PC a headsetu chytíš TA3 v aute....
Erich72 na pc by somto pouzival v byte takze dobte tomu chapem ze sa to s pc da sparovat a pouzot alo sluchadlo?
misoft Ak má PC aj bluetooth (teda máš v stolnom PC kartu) - potom len spárovanie a zdieľanie súborov.
Erich72 dakujem za radu dnes som si to objednal
Erich72 tak som si to dnes kupil. bluetooth v mobile mi ho najde ale v PC a v tablete mi ho nenajde mam nainstalovat nejake ovladace?
misoft V PC zaručene. Tablet má svoje ovládače pre Android a BT už vstavané od výroby.
Erich72 v tablete mam tiez windows este by sa mi zisiel link na tie ovladace, dakujem za ochotu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Bluetooth Headset mozem s nim pocuvat z PC tlacovu konferenciu z videoarchivu TA3 ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.