Zavrieť

Porady

YouTube partnerský program problémy

Dobrý den
Dnes by som potreboval pomoc s vecou čo sa ani celkom netýka PC ale skôr internetu.
Mám problém s partnerským programom na Youtube
Ide o to ak sa v tejto veci niekto viac vyzná že na Youtube mám Spenaženie. Ludia čo sa do toho
viac vyznajú vedia o čo ide. Ide o spenaženie videa a ja mám vačšinu spenaženú. Na to aby som
mohol požiadat o partnerstvo je nevyhnutné aby som mal spenaženie na aspon jedno video.
Ak to splnujem možem požiadat o Partnerstvo a tu je prvý problém.
Ked sa dostanem na túto stránku :http://www.youtube.com/yt/creators/partner.html musím vypnit formulár ktorý je v časti Qualifications v štvrtom riadku od zhora s názvom from here.
Problém je v tom že ked na From here kliknem malo by ma to hodit na stránku s formulárom lenže nič. Hodí ma to na hlavnú stránku čo som sa dozvedel tento problém má viac ludí lenže nikto ho zatial nevyriešil. Preto sa obraciam sem na pomoc a ak ani tu pomoc nenájdem budem sa musiet
obrátit na samotný YouTube. čo by bola asi posledná varianta kedže po anglicky moc neviem.
Dakujem za prípadnú pomoc
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

reincarnate je offline (nepripojený) reincarnate

reincarnate
požiadaj o partnerstvo cez nejakú inú zahraničnú firmu, na slovensku je partnerský program s youtube zablokovaný

YouTube partnerský program problémy

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.