Zavrieť

Porady

htc evo 3d

dobrý deň chcel by som kúpiť telefón htc evo 3d a našiel som ho na alza.sk za 280 eur alebo na českej stránke za 6990kč takže u oboch je napísaná že zľava 50 percent čomu ja nerozumiem lenže som našiel ze tie telefóny sa predávajú aj za 500 a viac eur že či to nemôže byť že pustili nejaké kusí ktoré sa akože inde nemôžu zaradiť do predaja a hodili to do slovenska a do Čiech či náhodou nebudú kazové alebo voľačo bude z nimi preto chcem poradiť že prečo aš o polovicu lacnejšie ako inde a to som nenašiel len v jednom obchode že také lacné ale aj tie okolo 500 eur som našiel tie telefóny.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Kupuj u overeneho predajcu /info najdes na nete , citaj vzdy recenzie/ a nie od nejakeho neznameho lapaja cez inzerat.
    Tym padom dostanes fakturu a 2 rocnu zaruku.


    http://www.najnakup.sk/Porovnaj_mobi...3D_748543.html

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nestraš s reklamáciou...http://androidforum.cz/evo-3d-f241.html

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no a ja som ho našiel za 10 sekúnd za 262,99 € + 5 € za dopravu až k dverám domov... zle si asi hľadal.. http://mobilne-telefony.heureka.sk/htc-evo-3d/

    a či je to možné áno je, je to elektronika dnes stojí x zajra o y menej... a cena 500 € je podľa mňa len finta pre ľudí aby si povedali že ako dobre kúpili, keď dostanú 30 % zľavu... za 262 je to aj tak podľa mňa dosť drahé...

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    HTC-čko s 3D neurobilo dieru do sveta. V smartfonoch sa 3D ukazalo ako sice zaujímavý technologický prvok, ale nemalo predajný úspech u užívateľov hlavne kvoli stále chýbajúcemu materiálu pre 3D zobrazenie.. Preto teraz tá akcia, potrebujú sa predajcovia zbaviť skladoviek. 3D ide vypnúť v nastavenieach, telefon je to stále dobry aj po HW stránke. Len výrobca + obchodníci pochopili, že 3D telefóny v tejto dobe bol krok trošku mimo.
    V každom prípade treba kupovať u overeného obchodníka, ako to už vyššie kolegovia napísali. Za tie prachy dostaneš super kus HW s čerešničkou v podobe možnosti 3D zobrazenia.

    martin-nik je offline (nepripojený) martin-nik

    martin-nik
    kto ma htc evo 3d telefón chcem sa opýtať že ako ste s nim spokojný vydrž batérie zadní kryt či dobre sedí atď

    martin-nik je offline (nepripojený) martin-nik

    martin-nik
    a chcem sa opýtať že ako je to keď si ten telefón kúpim v českej republike napríklad datart alebo alza a či sa to dá reklamovať doma u tých istich predajcov alebo ako

    martin-nik je offline (nepripojený) martin-nik

    martin-nik
    ja nestrasim len sa pýtam keď my niečo náhodou by odišlo a telefón v záruke tak keď v tých čechách prestanem pracovať a vrátim sa na slovensko či sa da uplatniť v tom istom obchode reklamacia alebo v autorizovanom servise

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.