Zavrieť

Porady

Fakty o našich ženách :)

Pokusme sa my muzi, pochopit zeny, lebo:

1. Vacsina zien ma nejasno v tom co chcu, su nervozne ked od nich clovek chce vediet verdikt (rozhodnutie, nazor v nerozhodnosti), ak dosiahnu to co "chceli", pocituju neistotu ci je to to, co naozaj chceli.
2. Pri ženách je v prevažnej väčšine ľahšie vybudovať si partnerský vzťah od "piky", ako keby sa mal vyvinúť, ako nadstavba vzťahu kamarátskeho.
4. Zeny maju radi, ked je okolo nich vela priatelov. To, ze sa do nich polka zalubi je vedlajsie, im to vsak vyhovuje. Su schopne mat viacej kamaratov, nez muzi kamaratiek, bez toho aby sa zalubili.
6.zena ti nikdy nepovie nic priamo
7.zeny su radi dobyvane
8.zeny radi glorifikuju pojem "zenskosti"
9.mozes jej skutkami dokazovat , ako ju neskonale milujes , ale ked jej to nepovis aspon raz do tyzdna , tak zacne konspirovat ...
10. Ženy často vidia racionálne fakty hovoriace "A", uvedomujú si ich, ale emócie hovoriace "B" ich prebijú, ženy potom trpia, ale dúfajú, že sa realita nejako vyvinie v prospech ich plánov načrtnutých emóciami.
11. Zenu casto pochyti stav, ze je zla, resp. nie dost dobra. Stava sa to v situaciach ked obklukou chalanovi vysvetluje, ze nema o vztah s nim zaujem...
12. Zena potrebuje byt obdivovana a chce aby jej vsetci naokolo davali pocit vynimocnosti a jedinecsnosti
13. Z kazdeho aktu kamaratstva sa musi stat pravidlo, neskor povinnost, ktorej porusenie sa tresta okamzitym urazenim
14. Pre zenu je tazsie pochvalit, pretoze vidi stale viac chyb na muzovi ako muz na zene.
15. Zena ma problemy s hovorenim pravdy ak si tym poskodi svoju reputaciu.
16. Zena je schopna zo dna na den zabudnut, ze vas lubila, ponuknut vam v priebehu niekolkych dni priatelstvo, ktore ak neprijmete, hlboko ju sklamete.
17. Zena nie je schopna udrzat tajomstvo, ak jej nieco hovorite, pocitejte stym ze to hovorite aj jej najlepsej kamaratke
18. Zena vie byt hlboko sklamana a zaroven potesene tou istou vecou v zavislosti od jej momentalnych zaujmov
19. Cokolvek spravis, vzdy musis ratat s tym, ze si zena najde dovod, preco ti to vycitat.
20. Ak poviete nieco, co sa da pochopit dvoma sposobmi, z ktorych jeden je urazlivy, je absolutne jedno, ze vy myslite ten normalny...zene, je to uplne jedno. Ona pochopi ten druhy.
21. žena,resp. vacsina zien nedokaze riesit problemy a rozne natlakove situacie racionalne, jej emotivna stranka je prilis silna, aby sa nezapojila
22. zena berie vsetko DOSLOVA
23. zeny maju neuveritelnu schopnost s nami manipulovat, aj ked je muz priam nasmrt urazeny...
24. Zena/dievca Velmi dobre vie co chce, ale najprv to musi chciet.
25.Pokial na to nepride je schopna vselicoho, dovtedy ruky prec.
26. Aj ked je zena vinna, vie to otocit v zaujme svojho dobra na to aby sa muz citil este vinnejsie, a pritom si neuvedomuje, ze to moze byt este horsie.
27. Ak spravi zena chybu a muz sa nahneva a urazi, tak zena to vzdy otoci a urazi sa este viac.. Dovod: muz sa urazil
28. Muzi su zalozeni racionalnejsie, zeny emocionalnejsie
29. Casto robia chybu zeny, hlavne vyvolavaju hadky ked su precitlivene, nezabudajme ze vtedy im ublizuje cely svet navokol. Ak si vsak muz dovoli povedat zene aku chybu urobila, vrati sa mu to v podobe zenskych vycitok typu Za vsetko mozem vzdy ja!
30. Zeny vidia hlbsi zmysel v sklopenej doske na zachode a vo vytlacani zubnej pasty od spodu.
31. Zeny vedia robit viac veci naraz, ale synchronizacia vedenia vozidla s prevodovkou je muzska praca
33. Ak vás žena nepustí k slovu a vkuse kecá,tak sa ju nesnažte prerušiť...Zvyčajne to vedie k jej naštvatosti
34. ženy sú najúžasnejšie stvorenia na planéte.
35. Jediný pohľad na ženu dokáže rozžiariť deň silnejšie ako tisíc hviezd
36. Každý stretol aspoň raz v živote ženu, pre ktorej bozk by zapredal dušu, sebaúctu aj budúcnosť.
37. ženy-matky si zaslúžia našu nekonečnú úctu.
38. Zeny onedlho zalozia rovnaku temu o muzoch.
39. Ak zena tvrdi, ze sa ozve, a vy naozaj od nej nieco potrebujete....radsej zavolajte vy...
40. zena berie vsetko DOSLOVA, ale vacsinu veci, ktore zena povie, mysli OBRAZNE
41. žena nič nerobí preto - lebo muž chce, (aj keď si to on myslí), ale preto - že ona chce.
42. Zena nic nerobi preto, lebo si mysli, ze muz to spravi dobrovolne a rad. (ale to si iba mysli)
43. Ženy očakávajú od mužov väčšiu iniciatívu.
44. zeny vedia neuveritelne manipulovat s muzmi. vsimneme si to, az vtedy ked dosiahnu svoj ciel.
45. najsilnejsou energiou su zenske slzy, pohnu aj s muzom.
46. zena sa oblecie neskutocne vyzyvavo a potom sa tvari nastvane, ked na nu pozera komplet cela ulica
47. zena sa bude pytat otazky typu "co sa stalo?" "je ti nieco" vzdy ked to je najmenej vhodne a vzdy ked muz len premysla
48. Hned ako zena zisti ze s nou muz manipuloval, stane sa z nej hystericka suka, hlavne ale preto, lebo ona je zena a teda ona by mala byt v manipulovani majster.
49. Zena si mysli ze muzovi nieco nenapadne nanutila a tesi sa z vlastnej prefikanosti, zatial co muz to robi pre vlastny prospech a drzi hubu.
50. Keď vás žena príliš miluje a vie, že vzťah je z akýchkoľvek príčin nereálny, snaží sa vám tými najrôznejšími spôsobmi vyhýbať.
51. Zeny sa radi a casto vypytuju na predosle vztahy svojich partnerov a tak zistuju ci su tie najlepsie a jedine. Samozrejme chlapi neradi o tom rozpravaju, preco asi ...?
52. muzi a zeny maju uplne rozdielne myslenie. ...pre nas je to jasna vec co povedala, ale ona tym myslela uplne nieco ine. skratka pouzivame rozdielne kodovanie medzi riadkami.
53a. Ženy sa väčšinou neradi fotia, keď jedia.
53b. Ženy sa väčšinou neradi fotia, keď vedia, že sa ich fotograf pokúša odfotiť nepozorovane. Pokiaľ sa fotografovi podarí takáto fotka a potom ju ukáže odfotenej osobe (žene) tak sa naštve(pokiaľ len nie je splnená podmienka d).
53c. Žene sa sama sebe nepáči na drvivej väčšine fotiek, vždy na sebe nájde nejakú chybičku, ajkeď je fotka skvelá.
53d. Najviac sa im páčia fotky, kde vlastne ani nevyzerajú, ako oni...
54. Zena je to najkrajsie co pan Boh stvoril.
55. Drviva vacsina zien sa nerada foti kedykolvek
56. Vacsina zien je schopna "pilit" muzovi usi tym, co by od neho chcela dost. Ked dostane to co ziadala je este viac nespokojna
57. takmer nulovy orientacny zmysel
58. nevedia soferovat
59. AK sa zene nedostava dostatok pozornosti , dokaze velmi rychlo rezignovat a zabudunut co bolo pred tym ..
60. Nič neurazí ženu či dievča viac, než otvorený nezáujem o nu.
61. Najlepší spôsob ako zničiť priatelstvo s krásnou ženou je prejaviť o ňu záujem.
62. Zeny su ako pocasie , v jeden den by ti dali modre z neba a dalsi ta poslu do riti
63 Žena nevie čo chce , ale bude otravovať až kým to nedostane
64. Zena nikdy neoceni to, co pre nu robite sposobom, akym chcete.
65. Ženy sú nepochopiteľné a komplikované stvorenia
66. Zena zrejme nechape, ze to co od vas ocakava v tazkych chvilach potrebujeme v rovnakej situacii tiez.
69. Muž je hlava rodiny. Len škoda, že žena,je jej krk.
70. Mozte pre holku spravit cokovek, byt jej oporou, byt vzdy pri nej, uprimne sa zaujimat o jej zivot, o to co ju tesi ci trapi, mozete robit vsetko spravne, nemusite jej nikdy umyselne ublizit a nemusite ju nikdy zradit...ale az spozna inych ludi, ktori jej vyhovuju viac, v pribehu jedineho dna sa mozete po 8 rocnom priatelstve stat "nenavidenou sucastou nenavideneho stareho zivota".
71. Opat a znovu podciarknute, zeny nemaju logiku, iba emocie a nalady.
72. Pre zenu, je hocikto nahraditelny. Hocikto.
73. Keď Vám baba povie, že ste jej najväčší kamarát, už nikdy z toho nič nebude
74. Pokiaľ ma žena zlú náladu, tak ju musíte upokojovať a milo sa k nej správať. Akonáhle niečo zle spravíte tak končíte. Pokial ma chlap zlu náladu, tak žena sa správa k nemu tak akoby jej nikdy nepomohol....
75.Ak prejavite zaujem o zenu ktora nema jasno v tom co chce , prilisna snaha nerobi dobrotu ... niekedy je lepsie dufat , netlacit a hlavne nechat zit ...
76: najrychlejsia zamienka k rozhovoru je zene na otazku: "zlato, co ti je?" odpovedat NIC ..
77. Zeny nechapu ze "Si len kamarat" zranuje viac ako "Uz ta nechcem nikdy vidiet".
78. Za normalnych okolnosti ked sa k nim spravate s primeranym respektom a uctou tak sa spravaju aj ony dobre k vam.
79. Ked chytia naladu na filozoficke otazky preco ich uz nemate tak radi ako na zaciatku a podobne je lepsie proste nehovorit nic. Ziadna odpoved totiz nie je spravna
80. Ked budete dakomu predstavovat svoju priatelku, v zivote ju nepredstavte ako kamaratku, lebo vam vycisti zaludok.
81. Zeny dokazu mat mnozstvo zivotnych zasad, predstav a idealov, ktorymi sa v zivote riadia. A taktiez dokazdu na rekordne mnozstvo z nich v rekordne kratkom case zabudnut, ak sa vyskytne situacia.
82. Zeny su neskutocne kreativne. Dokazu chlapov dostat na kolena tolkymi roznymi sposobmi, ze je nemozne sa voci tomu ochranit.
83. "Ked to nevies ty, ja ti to teda hovorit nebudem." Moja "oblubena" zenska fraza, medzi chlapmi casto vyvolavajuca usmev. Ak by som toto ja dakedy seriozne pouzil, citil by som sa ako dement. Zeny su schopne to pouzit s plnou vaznostou a serioznostou...
85. akonahle sa zacnete so zenou bavit o niektorom z tychto bodov, zena sa urazi...
88.Z kamaratsva k dievcatu moze byt laska , ale len tazko bude z lasky k dievcatu opät kamarastvo
..........aa az ked pridete aj o to kamaratstvo uvedomite si co ste mali a ze ste mali byt radi zato ako to bolo , ale to uz len taky dotaz to k bodu nepatri
89. Zena ked povie nie, mysli tym ano.... A ked nemysli, este lepsie
90. Pozves ju na rande:
Ak ti zena povie nie, znamena to mozno.
Ak ti zena povie mozno, znamena to ano
Ak ti povie ano, je to k.....
91.Zeny nepoznaju daco ako definitivne rozhodnutie*, nie definitivne v muzskom slova zmysle...co samozrejme vychadza z naseho znameho a oblubeneho, "zeny nevedia co chcu". Ked tak nad tym premyslam, da sa povedat, ze je to taka konstanta, od ktorej sa mnoho inych pravd o zenach odvija.
*skratene povedane, da sa ocakavat neocakavatelne(vzhladom na slovne vyjadrenia)
92. Zena je schopna sa x-krat vratit a odist(od vas), vzdy s originalnym a nenapadnutelnym dovodom...
93. Zeby bola ta nerozhodnost nakazliva aj na muzov? Ked som s nou neni, chcem s nou byt, ked s nou som, tak s nou byt nechcem...blbe.
94. Pekne slova od peknej a milej holky maju neocenitelnu hodnotu pre kazde muzske ucho a daju sa pocuvat ozaj znova a znova. No jo, nase ego sa rado necha hladit.
95. Niekedy su schoopne situaciu tak zvratit, ze by bolo hrozne lahke im odpustit, aj ked rozum vravi, ze by sme nemali. Co potom...
97.zena sa po hadke neozve ako prva , pretoze chce potrestat chlapa ...avsak trpi len ona sama...
98. zena moze mat zlu naladu kedykolvek, pricom muz musi byt ten, kto jej ju vylepsi, ak tak neurobi, alebo sa o to nesnazi, je este on sam zly a zena si poklada otazku, naco takeho chlapa vlastne ma...
99. Vacsina zien hovori chlapom, ze sme svine, hovada a ine zvierata a ze by nas vsetkych vystrielali, no keby nas vystrielali tak vtedy si uvedomia, ze zivot bez chlapov si nevedia ani predstavit.
100. každý príspevok v tejto teme je čisto-čistá pravda, ale aj tak ženy budú tvrdit že ony za nič nemôžu, ...[alebo o nicom nevedia]
101. Zena je shopna citit sa tucna, aj vtedy, ked je schopna si cez brucho poskrabat chrbticu...
102.Ženy ako také majú často krát problém zaujať svoj vlastný názor na nejakú skutočnosť. Sú nervózne keď to od nech žiadame. Preto si treba vážiť ženy, ktoré s tým nemajú žiadny problém.
103. Vážme si ženu, kto ti dá košom bez udania dovodu a nie tá , ktorá ti bude ešte 4 týždne neskor mlieť o tom aký si pre nu priliš uažsny...
104. Keď žena dosiahne čo chcela, začne chcieť viac ... až jej zostane nič
105. Ak vás žena niekam pozýva a udá približný čas kedy, a ona mešká pár hodín, tak je to v pohode a veta "prepáč mrzí ma to, ja ti to vynahradím" vám musí stačiť..
106. Spomenul som si na zaver mojho nedavneho depresivneho dumania z nedostatku zenskej pritomnosti:
Ked nemas dievca, si sam sebou. Si taky, akym Ta vychoval zivot (rodicia, znami...). Niekto hovado, nadavajuce a plujuce na okolie. Iny je svatuskar, nepovie ani "Do riti!" a svojho vtaka pouziva len na cikanie.
Dievca (zena) Ta chtiac nechtiac donuti zmenit sa. Hlavne ak sa Ti paci, lebo sa jej chces pacit aj Ty. Nejako si zistis ake hodnoty uprednostnuje a podla toho sa zacnes menit. Hovado sa upokoji a zmeni slovnik, svatuskar zase zacne zdravo nadavat a mysliet brcavejsie (uchylnejsie).
Stanes sa lepsim clovekom. Konanie sa podriaduje myslienke na vzajomnu naklonnost dvojice.
107. ženu nepochopíte, skočte radšej na pivo
110. Pre ženu má slovo " nie " dva významy. Prvý zakrýva jasavé " áno" a druhé je to pravé " nie " . Len ktoré je ktoré, to nikdy nikto nepochopí.
Naposledy upravil slabikar : 14.09.08 at 21:58
Usporiadat
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Fuha,s tym si sa teda nadrel, len neviem kolko chlapov /predpokladam ze to bol manual pre nich/ dokaze tieto body docitat dokonca.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
tetrisss Pozri príspevok
Fuha,s tym si sa teda nadrel, len neviem kolko chlapov /predpokladam ze to bol manual pre nich/ dokaze tieto body docitat dokonca.
nedočítal som
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
uf, to pozerám!
čo to je?
priznám sa, že sa mi ani čítať nechce.
to si niekde skopíroval?
vôbec sa ti chcelo s tým baviť?
má to nejaký význam?

a nakoniec - čo týmto básnik chcel povedať?
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

cactus Pozri príspevok
uf, to pozerám!
čo to je?
priznám sa, že sa mi ani čítať nechce.
to si niekde skopíroval?
vôbec sa ti chcelo s tým baviť?
má to nejaký význam?

a nakoniec - čo týmto básnik chcel povedať?
zozbieral som po nete fakty o zenach a chcel by som aby ste nam, zlate zenicky, vysvetlili preco ste take...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

slabikar Pozri príspevok
zozbieral som po nete fakty o zenach a chcel by som aby ste nam, zlate zenicky, vysvetlili preco ste take...

Aha, takže to sa netýka vašich /našich žien, ktoré máte s kamošmi , to je oplieskané z netu
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Paula Pozri príspevok
Aha, takže to sa netýka vašich /našich žien, ktoré máte s kamošmi , to je oplieskané z netu
no jasne, len pravda a nic ine nez pravda (ci ako sa to vravi?)
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

slabikar Pozri príspevok
zozbieral som po nete fakty o zenach a chcel by som aby ste nam, zlate zenicky, vysvetlili preco ste take...
Tu nie je čo vysvetľovať ... ak tomu čosi "vyčítal na nete" veríš, ťažko uveriť že dokážeš považovať ženu za parnerku v akomkoľvek smere. Ale ak chceš byť partnerom žene tak vymaž aspoň tie invektívne frázy "odpísané z netu", ktoré si tu priložil Ty a teda si presvedčený o ich pravdivosti. Inak, ak už použiješ niekoho vyjadrenie, citáciu mal si uviesť meno autora, takto si autorom Ty sám. Prajem Ti veľa zábavy... a ak budeš mať náladu prilož frázy z "netu aj o mužoch". Ja si mužov ale tých s pravým označením muža vážim a nikdy by som tu také "z netu stiahnuté názory" nepriložila. Vážim si totiž tak seba ako aj každého človeka nezáležiac na pohlaví. Ale to treba mať k ľuďom vzťah pozitívny a nie rozdielný na "ženy" a "mužov". Dúfam, že som sa vyjadrila jasne a zrozumiteľne pre všetkých.
P.S. Tému som nahlásila ako invektívnu ...
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Tu nie je čo vysvetľovať ... ak tomu čosi "vyčítal na nete" veríš, ťažko uveriť že dokážeš považovať ženu za parnerku v akomkoľvek smere. Ale ak chceš byť partnerom žene tak vymaž aspoň tie invektívne frázy "odpísané z netu", ktoré si tu priložil Ty a teda si presvedčený o ich pravdivosti. Inak, ak už použiješ niekoho vyjadrenie, citáciu mal si uviesť meno autora, takto si autorom Ty sám. Prajem Ti veľa zábavy... a ak budeš mať náladu prilož frázy z "netu aj o mužoch". Ja si mužov ale tých s pravým označením muža vážim a nikdy by som tu také "z netu stiahnuté názory" nepriložila. Vážim si totiž tak seba ako aj každého človeka nezáležiac na pohlaví. Ale to treba mať k ľuďom vzťah pozitívny a nie rozdielný na "ženy" a "mužov". Dúfam, že som sa vyjadrila jasne a zrozumiteľne pre všetkých.
P.S. Tému som nahlásila ako invektívnu ...
vidim, ze fakty ta urazili. (odstranil som male nevhodne) cakal som, ze to vezmes s humorom. to aj ja som sa mal urazit na temu "PERLY NASICH MUZOV"? no ale vidim, ze si zena, urazis sa hned a nevezmes to s humorom
Naposledy upravil slabikar : 14.09.08 at 17:33
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

slabikar Pozri príspevok
vidim, fakty ta urazili. cakal som, ze to vezmes s humorom. to aj ja som sa mal urazit na temu "PERLY NASICH MUZOV"?
Mňa určite neurazí to čo si uviedol v zadaní témy... nato nemá net a ani Tebou uvedené "citácie" ... Mal by si byť vďačný, že ženy sú... čo by si robil s časom venovaným tejto téme keby neboli ženy? Vieš, mňa urazí len inteligent... ale to čo si odprezentoval pod svojim nickom mi niečo o Tebe hovorí. Ale nepoznám Ťa osobne takže nehodnotím.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Mňa určite neurazí to čo si uviedol v zadaní témy... nato nemá net a ani Tebou uvedené "citácie" ... Mal by si byť vďačný, že ženy sú... čo by si robil s časom venovaným tejto téme keby neboli ženy? Vieš, mňa urazí len inteligent... ale to čo si odprezentoval pod svojim nickom mi niečo o Tebe hovorí. Ale nepoznám Ťa osobne takže nehodnotím.
uz len tvoje reakcie na tuto temu svedcia o tom, ze si sa urazila. inteligentna zena sa nad tym pousmeje a nereaguje tak ako ty. ja som sa tiez smial nad temou PERLY NASICH MUZOV a nespraval som sa ako ty, zeby som sa hend mal urazit...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

slabikar Pozri príspevok
uz len tvoje reakcie na tuto temu svedcia o tom, ze si sa urazila. inteligentna zena sa nad tym pousmeje a nereaguje tak ako ty. ja som sa tiez smial nad temou PERLY NASICH MUZOV a nespraval som sa ako ty, zeby som sa hend mal urazit...
Už tu je jasná Tvoja reakcia a podsúvanie Tvojho názoru. Nedá sa téma dať do tmy. Pre mňa je vhodná akurát tam. Ale pokiaľ si pamätám už tu je téma zodpovedajúca práve ako proti téma "Perly našich mužov". Ale je založená na rovnakom princípe ako téma o mužoch a tam nie sú použité žiadne hrubé invektívy na adresu tak žien ako mužov. V konečnom dôsledku si sa Ty odprezentoval ako typický ješitný muž založením tejto témy. A to už nechcem písať o obsahu.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Už tu je jasná Tvoja reakcia a podsúvanie Tvojho názoru. Nedá sa téma dať do tmy. Pre mňa je vhodná akurát tam. Ale pokiaľ si pamätám už tu je téma zodpovedajúca práve ako proti téma "Perly našich mužov". Ale je založená na rovnakom princípe ako téma o mužoch a tam nie sú použité žiadne hrubé invektívy na adresu tak žien ako mužov. V konečnom dôsledku si sa Ty odprezentoval ako typický ješitný muž založením tejto témy. A to už nechcem písať o obsahu.
stale plati to, co som napisal o urazenosti, ale uz viac neragujem. zena musi mat stale posledne slovo
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

slabikar Pozri príspevok
stale plati to, co som napisal o urazenosti, ale uz viac neragujem. zena musi mat stale posledne slovo
http://www.porada.sk/t81813-perly-nasich-zien.html
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
slabikar Pozri príspevok
stale plati to, co som napisal o urazenosti, ale uz viac neragujem. zena musi mat stale posledne slovo
Tak je.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
slabikar Pozri príspevok
zozbieral som po nete fakty o zenach ...
... medzi zozbieral a zozbieral je podľa všetkého rozdiel.
Dúfajme, že majiteľ stránky sa nenahnevá, že si odcitoval (bez odkazu na zdroj) z jeho stránky všetkých 110 bodov . Ale na druhej strane si aspoň spojil 6 stránok do jedného príspevku a záujemca nemusí toľko klikať....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Na niektorých bodoch sa možno zasmiať, na niektorých pousmiať, niektoré sú na zaplakanie. A opakuje sa s malými obmenami jedno a to isté, takže ma to nakoniec nudilo.
Prepáč, mám pocit, že ak sa tu niekto prejavil urazene a ješitne, si to Ty. Ten pocit som mala už z Tvojich reakcií v téme Perly našich mužov.
Odjakživa muži sa sťažovali na ženy a ženy na mužov. Prečo nie, každé pohlavie má svoje špecifiká. Tie témy, ktoré tu už boli založené, boli pre mňa úsmevné, obidve, bez rozdielu, kto koho "ohováral". Ale s tým úmyslom boli aj založené - vyvolať na tvári úsmev, aj keď niekedy možno mierne škodoradostný.
Toto nie je do smiechu, je to nuda.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Musím priznať, že som žena, neviem čo chcem, lebo to, čo chcem sa mení podľa situácie. Nejdem si tvrdohlavo za svojím, aby som si natrieskala držku, ale mením svoj cieľ podľa toho, či sa situácia vyvíja v môj prospech alebo neprospech. V prípade neúspechu obviním muža - veď to je jasné, nemôžem predsa byť na vine ja. Tiež neviem zaujať na nič názor pretože sa sa všetko pozerám minimálne z troch uhlov pohľadu a nikdy neviem, ktorý je ten môj, čiže na všetko mám viac názorov. A... keď poviem nie, myslím tým možno a keď poviem možno, myslím tým áno a niekedy aj keď poviem nie, myslím tým áno, ale ak muž v danej chvíli nevie pochopiť čo tým myslím, tak ja mu to vravieť nebudem. Asi tak...
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

iriska Pozri príspevok
Musím priznať, že som žena, neviem čo chcem, lebo to, čo chcem sa mení podľa situácie. Nejdem si tvrdohlavo za svojím, aby som si natrieskala držku, ale mením svoj cieľ podľa toho, či sa situácia vyvíja v môj prospech alebo neprospech. V prípade neúspechu obviním muža - veď to je jasné, nemôžem predsa byť na vine ja. Tiež neviem zaujať na nič názor pretože sa sa všetko pozerám minimálne z troch uhlov pohľadu a nikdy neviem, ktorý je ten môj, čiže na všetko mám viac názorov. A... keď poviem nie, myslím tým možno a keď poviem možno, myslím tým áno a niekedy aj keď poviem nie, myslím tým áno, ale ak muž v danej chvíli nevie pochopiť čo tým myslím, tak ja mu to vravieť nebudem. Asi tak...
konecne reakcia svedciaca o inteligentnej zene , inteligencia zien je pre mna najobdivovanejsia vlastnost, podla ktorej sa sa rozhodujem, ci vobec sa dam do reci...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Fííííha, 110 bodov múdroslovia o ženách Ja si myslím, že sú iba dva.
1. Žena vie veľmi dobre čo chce. A ak aj náhodou nevie čo chce, neprestane, kým to nedostane.
2. Žena je veľmi dobrá manipulátorka. Dokáže presvedčiť muža, že jej nápad pochádza z jeho hlavy. To len preto, lebo potom nápad realizuje rýchle a rád. Ženy to vedia, len muži to nevedia, že to ženy vedia.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Kazu Pozri príspevok
1. Žena vie veľmi dobre čo chce. A ak aj náhodou nevie čo chce, neprestane, kým to nedostane.
100% suhlas. ako slepe kura k zrnu a potom to vyzera, ze to ona tak chcela
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať