Zavrieť

Porady

Deaktivácia peňaženky google

Ahojte, potreboval som si kúpiť v obchode play zopár pre mňa dôležitých aplikácii. Na základe toho som musel zadať svoje údaje z kreditnej karty, aby mi bol tento nákup sprístupnený. No naďalej už to potrebovať nebudem a z dôvodu bezpečnosti a spomínanej nepotrebnosti som chcel tieto údaje vymazať a znemožniť tým nakupovanie v obchode play. Skúšal som všetky možné spôsoby a navštívil všeliake stránky, no neviem na to prísť, Neporadili by sme mi ako na to ? Ďakujem
Naposledy upravil ivka70 : 18.10.14 at 12:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Peňaženka Google. Aby ste mohli v službe Google Play nakupovať Obsah, musíte vyjadriť súhlas s platobnými podmienkami uvedenými v Zmluvných podmienkach služby Peňaženka Google. Ak nemáte účet služby Peňaženka Google, môžete si ho vytvoriť. Stačí prejsť na tento odkaz, kde tiež nájdete viac informácií o službe Peňaženka Google. Zmluvné podmienky služby Peňaženka Google a Upozornenie o ochrane osobných údajov platia vždy, keď chcete pomocou služby Peňaženka Google zakúpiť Obsah. Pred vykonaním akéhokoľvek nákupu si tieto podmienky pozorne prečítajte. Niektoré nákupy v službe Google Play budú vyžadovať vykonanie transakcie priamo s Poskytovateľom. V takom prípade budeme musieť v záujme vykonania transakcie a operácií súvisiacich s vaším účtom zdieľať niektoré vaše osobné informácie s Poskytovateľom produktu, a to v súlade s Upozornením o ochrane osobných údajov služby Peňaženka.

    ref: https://play.google.com/intl/en_sk/a...lay-terms.html

    Zmluvné podmienky - kupujúci (Slovensko)

    18. Ukončenie vzťahu so spoločnosťou GPL

    18.1 Zmluva zostáva v platnosti až do jej ukončenia buď Vami, alebo spoločnosťou GPL, ako bude stanovené ďalej.
    18.2 Ak chcete ukončiť právnu dohodu so spoločnosťou GPL, môžete tak urobiť kedykoľvek, s okamžitou platnosťou a bez poplatku, nasledovným spôsobom:

    (a) informovaním spoločnosti GPL v súlade s odsekom 22.5 nižšie; a
    (b) zrušením svojich účtov Služby.

    ref: https://wallet.google.com/legaldocum...buyertos&gl=SK

    Deaktivácia peňaženky google

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.