Zavrieť

Porady

Bločky

Pekný deň,

šéf ma poprosil, či mu neviem nejako pomôcť "zužitkovať" bločky z 1.quartálu 2004. Ide hlavne o stavebný materiál v rôznych sumách. Mňa napadla len porada, takže ak by niekto potreboval, nech sa ozve. Nejako sa dohodneme.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ak ide o stavebný materiál, ešte by ste to mohli "poriešiť" cez stavebné sporenie (možno niekto práve potrebuje zdokladovať staveb.úver, tam by sa to mohlo hodiť)

    lacimir je offline (nepripojený) lacimir

    lacimir
    Presne tak. Súhlasím s Heni. Takéto bločky sa dajú zúžitkovať len v stavebnom sporení. Ja som takéto zhaňal a stálo to dosť námahy. Ale už som konečne nazbieral potrebnú sumu. Ináč dá sa z toho aj čo to získať. Bežne ponúkajú takéto bločky aj za 5% z sumy. Treba si dať inzerát do regionálnych novín a už len čakať. Veľa zdaru.

    djsharky je offline (nepripojený) djsharky

    djsharky
    Vlasta
    Pekný deň,

    šéf ma poprosil, či mu neviem nejako pomôcť "zužitkovať" bločky z 1.quartálu 2004. Ide hlavne o stavebný materiál v rôznych sumách. Mňa napadla len porada, takže ak by niekto potreboval, nech sa ozve. Nejako sa dohodneme.
    ja by som mal zaujem a v akej hodnote tie blocky su by som ptreboval na cca 50 000sk, kontakt na mna je djsharky@zoznam.sk
    dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.