Zavrieť

Porady

Elektromotor k bráně

Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o radu. Začal som rekonštruovať záhradu a tak som sa rozhodol že si kúpime elektrickú bránu. Bránu už máme len potrebujem pohon. Brána váži cca 250 kg a zapáčila sa mi elektromotor, cenovo je pre mňa výhodný a kamarát mi odporučil tohto predajcu. Problém je, že jediné čo sem o elektromotora našiel je výkon 210W. Nikde nie je max. váha brány. V elektronike sa moc nevyznám tak neviem či to tento motor utiahne. Ďakujem za rady.
Naposledy upravil Chobot : 17.09.15 at 11:39
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Karel, robíš si z nás prdel? Alebo komu robíš reklamu? Je to tvoja firma? Alebo kamarátova?

    Veď priamo v názve je napísané, že je to motor na brány do 400 kg!!

    Odkaz na stránku som ti z príspevku zmazal.

    A chceš mi tvrdiť, že teraz máš posuvnú bránu a posúvaš ju rukou?!?
    buchač Nevraviac už aj o takejto maličkosti, že na záhradu by som si (teda ja určite) posúvnu bránu veru nedal.

    Pokiaľ sa dobre pamätám, jeden taký "šikovníček" už tu propagoval presne takýmto štýlom nejakú bránu-posuv, ako je vyššie napísané...
    Kabaka123 24.09.15 18:46 priradil do Porady

    Elektromotor k bráně

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.