Zavrieť

Porady

Rozhodnutia o prijatí do MŠ

Po čase sa znova ozývam. Prosím Vás, ako číslujete rozhodnutia o prijatí dieťaťa do MŠ? Jedná sa mi o to, že číslo na osobnom spise musí sedieť s číslom na rozhodnutí o prijatí, ale osobné spisy nesmú mať dve rovnaké čísla. Marí sa mi (ale, ako to už u mňa chodí, niekde niečo prečítam a potom si neviem vybaviť kde to bolo) že by sa malo pokračovať v číslovaní z predošlého zápisu, len prekticky sa mi to zdá na hlavu. Veľká škôlka by potom mala po pár rokoch astronomické čísla. Ak viete, pomôžte. Ďakujem. P.S. jedna alternatíva je: číslo/ rok, ale radšej sa pýtam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    Fany1000 Pozri príspevok
    Po čase sa znova ozývam. Prosím Vás, ako číslujete rozhodnutia o prijatí dieťaťa do MŠ? Jedná sa mi o to, že číslo na osobnom spise musí sedieť s číslom na rozhodnutí o prijatí, ale osobné spisy nesmú mať dve rovnaké čísla. Marí sa mi (ale, ako to už u mňa chodí, niekde niečo prečítam a potom si neviem vybaviť kde to bolo) že by sa malo pokračovať v číslovaní z predošlého zápisu, len prekticky sa mi to zdá na hlavu. Veľká škôlka by potom mala po pár rokoch astronomické čísla. Ak viete, pomôžte. Ďakujem. P.S. jedna alternatíva je: číslo/ rok, ale radšej sa pýtam.
    Myslím si, že ak nemá mať škôlka astronomické čísla ako píšeš, tak by to mohlo byť: rok/ číslo

    Rozhodnutia o prijatí do MŠ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.