Zavrieť

Porady

topanocky

Ahojte,otazka ,na ktoru mi daju odpoved hlavne zeny vcera som si kupila topanocky fakt krasne,no a cisielko by aj sedelo,akurat dnes ked som ich mala prvy krat trochu tlacii po chvili,kedysi somniekde v nejakom casopise citala cim napomoct aby topanocky povolili len si to uz nepamatam mate nejake rady??? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pohodička je offline (nepripojený) pohodička

    pohodička
    player85 Pozri príspevok
    Ahojte,otazka ,na ktoru mi daju odpoved hlavne zeny vcera som si kupila topanocky fakt krasne,no a cisielko by aj sedelo,akurat dnes ked som ich mala prvy krat trochu tlacii po chvili,kedysi somniekde v nejakom casopise citala cim napomoct aby topanocky povolili len si to uz nepamatam mate nejake rady??? Dakujem
    Moje dospelé deti používajú nejaký spray, názov neviem, ale stačí sa opýtať v predajni obuvi. Viem, že to funguje.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    V každej opravovni obuvi, Ti topánočky dokážu trocha - myslím až o jedno číslo upraviť . Ja som si kúpila jeden vzor topánok vo viacerých farbách, lebo sa mi strašne páčili , (samozrejme tlačili jak šľak , ale boli péééééééknéééé) s vedomím, že pôjdu hneď do opravovne na "zväčšenie". A veru pomohlo. Sú mi fajn.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ja som niekde čítala - milovníčka topánok a fakt drahých topánok svoju zbierku rozdelila na také, čo sa dajú nosiť iba 20 minút a na také. v ktorých vydržíš 2 hodiny a potom celý deň. Ak si si kúpila z 1. skupiny, tak každá rada drahá
    kedysi sme také, že sme si obuli na nohy mokré ponožky a tak obuli tlačiace topánky. Niekedy pomohlo. Ale pamatam aj na také, čo nohy rozodrali furt, nepomohol ani obuvník...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ty si kupuješ topánky podľa čísla?? bez skúšania?? tož,do dĺžky sa žiadne nenatiahnu....ak sú kožené,tak do šírky povolia....

    player85 je offline (nepripojený) player85

    player85
    Skysala samozrejme akurat nove topanky to vacsinou urobia hlavn ked nabehnem na jarnu obuv po zime a potom to je fajn,su kozenne tak dufam ze do sirk povolia na dlzku su mi dobre,aaaaa google funguje,dakujem za otazku

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ja ma odskusane silonky alébo bavlnene ponozky-podla moznosti topanok namocit do horucej vody.vyzmykat a chodit.ale fakt chodit,ajcely den,inak nepovolia.nieze sadkat si pri telku a cakat.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    inak pri nazve som myslela najprv,ze zase tu prilepila temu mixerka ale ked som zistila ze to nebude ona tak som ocakavala ze pojde o detske toanocky :-)
    a ono to normalne damske...

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Dáša_ Pozri príspevok
    ja som niekde čítala - milovníčka topánok a fakt drahých topánok svoju zbierku rozdelila na také, čo sa dajú nosiť iba 20 minút a na také. v ktorých vydržíš 2 hodiny a potom celý deň. Ak si si kúpila z 1. skupiny, tak každá rada drahá
    kedysi sme také, že sme si obuli na nohy mokré ponožky a tak obuli tlačiace topánky. Niekedy pomohlo. Ale pamatam aj na také, čo nohy rozodrali furt, nepomohol ani obuvník...
    Dáška aj ponožky namočené v bielom alkohole som skúšala .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.