Zavrieť

Porady

Markery

Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Prosím niekoho kto má skúsenosti s laboratórnymi výsledkami na markery.Ako sa označujú a v akých hodnotách sa pohybujú?
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
myslíš krvné markery
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Áno krvné.Som presne vedela kto bude vedieť čakala som na pripojenie
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
d - dimer, tuším do 0,2
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Myslím že je to ukazovateľ výskytu rakovinových buniek v tele?!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.edusan.sk/lekar/tabulky_lek.htm
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitka si šikovnejšia.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ninna
Myslím že je to ukazovateľ výskytu rakovinových buniek v tele?!
záleží od typu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
Zitka si šikovnejšia.
Keby to bolo radšej o niečom inom .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
o čom, priznaj?
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Nerozumiem celkom odpovedi Lenka
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Už rozumiem.Prešla som tie tabuľky.Vďaka žienky
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ninna
Myslím že je to ukazovateľ výskytu rakovinových buniek v tele?!
Čím je vyššia hodnota markerov oproti norme, tak to je náznak že v tele sa niečo deje, začína rakovina nahlodávať = to sú uplné začiatky. Ale sú aj ďalšie vyšetrenia, markery sú jeden z ukazovateľov.
Až sa deje niečo so zažívacím traktom, tam je treba urýchlene spraviť kolonoskopiju a tá odhalí v hrubom čreve všetko.
Pekný večer...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
alebo s pľúcami, záleží od konkrétneho markeru.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Manual
Čím je vyššia hodnota markerov oproti norme, tak to je náznak že v tele sa niečo deje, začína rakovina nahlodávať = to sú uplné začiatky. Ale sú aj ďalšie vyšetrenia, markery sú jeden z ukazovateľov.
Až sa deje niečo so zažívacím traktom, tam je treba urýchlene spraviť kolonoskopiju a tá odhalí v hrubom čreve všetko.
Pekný večer...
O.K. zase som múdrejšia.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak
alebo s pľúcami, záleží od konkrétneho markeru.
... alebo vaječníkov, prsníkov - všade tam, kde sa začína šíriť táto skaza!
Ale pokiaľ sa objaví včas, všetko sa dá zachrániť! Pár rokov síce tŕpnete, či sa nevráti, snažíte sa žiť naplno, ale treba si stále dať laboratórne kontrolovať krv, všetky testy na toto ochorenie. Je to smutná téma, ale sme šťastné a šťastní ,že sme tu, sme vďační za každé nové ráno! Treba veriť a absolovovať pravidelné prehliadky a nepanikáriť!
Viem, o čom hovorím, a som rada, že som tu!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
aj ja som si s markermi užila...
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Zitka5, vďaka za tabulky, síce niektorým údajom tam nerozumiem, ale vrátila som sa z nemocnice a keď pozerám na správu a porovnávam ju s tabulkou....aspoň viem ako som na tom zdravotne.... vďaka!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ormika
Zitka5, vďaka za tabulky, síce niektorým údajom tam nerozumiem, ale vrátila som sa z nemocnice a keď pozerám na správu a porovnávam ju s tabulkou....aspoň viem ako som na tom zdravotne.... vďaka!
Teším sa s Tebou, ak sú tie hodnoty pre Teba priaznivé.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Aj keď je to smutná téma myslím že osožná hlavne kôli tomu aby človek reálne vedel zhodnotiť svoj zdravotný stav a neťahali mu medové motúzy pod nos lekári. Ja si vždy radšej sama naštudujem či je to ozaj tak ako mi to predložila lekárka aby som nenatrafila na milosrdnú lož.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ninna
Aj keď je to smutná téma myslím že osožná hlavne kôli tomu aby človek reálne vedel zhodnotiť svoj zdravotný stav a neťahali mu medové motúzy pod nos lekári. Ja si vždy radšej sama naštudujem či je to ozaj tak ako mi to predložila lekárka aby som nenatrafila na milosrdnú lož.
Ninna, tu na Porade je veľmi veľa žien s veľkým srdcom / ale našli sa aj muži/, ktoré prešli životnými skúsenosťami, až človeka často zamrazí. Napriek tomu nám ich odovzdajú pre povzbudenie a silu vôle víťazit nad sebou a proti nepriazni osudu sa postaviť čelom. Po radách mnohých som jednoducho vyriešila veľa vlastných problémov. Zostaň tu s nami čo najčastejšie a my Ti kedykoľvek podáme ruku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať