Zavrieť

Porady

...poistenie na dovolenku..

...môžete prosím poradiť dobré poistenie na týždeň dovolenky do Chorvátska...ako a kde sa dať poistiť?..
..ďakujem za rady..

(P.S... ide sa autom..)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Kopa pozitívnych skuseností s Unionom.Nemali sme problémy s preplatením nikdy...pardon raz,ale to bola chyba američanov,nevedia vystavovať faktury-napísali len krstné meno a sumu a na viac sa nedali zlomiť.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    http://www.superpoistenie.sk/cestovne


    auto by malo mať PZP, prípadne hav. poistku, iné nepotrebuje..

    prajem príjemnú dovolenku

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Ak si poistencom Union poisťovne tak máš 50% zľavu. Tak že len 10.30

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    alaya1 Pozri príspevok
    Luja- ved ta poisti CK pri kupe zajazdu. Aj v pripade storma, len tam si poriadne pozri, aka je vasa spoluucast.
    Alaya, viem, že nás CK môže poistiť pri kúpe zájazdu. CK však zväčša umožňuje poistiť sa v jednej poisťovni (stretli sme sa u jednej CK, že dávala na výber z dvoch poisťovní), je však možné poistiť sa aj individuálne. Stávalo sa, že nám poisťovňa, v ktorej sa dalo poistiť prostredníctvom CK, nevyhovovala (pre rozsah poistenia a poistné podmienky, vrátane storna) a poistili sme sa v inej, nami vybranej poisťovni. Nemáme však (chvalabohu) zatiaľ žiadne skúsenosti s potrebou využiť služby poisťovne pri vzniku poistnej udalosti v súvislosti s dovolenkou. Poprosila som preto o skúsenosti z tejto oblasti, čo môže mať u nás tiež vplyv na výber poisťovne. Doteraz sme sa výberom poisťovne z tohto pohľadu nezaoberali a ani z našich známych nemá nikto takéto skúsenosti. Stačili by aj pozitívne, i keď v inej téme tu na Porade som našla kritiku na jednu poisťovňu, téma-kritika je síce spred viac rokov, ale už je to pre mňa signál v danej poisťovni sa nepoisťovať.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    luja5 má pravdu , nebudem kupovať predraźenú poistku od CK keď si ju viem ako poistenec ZP Union kúpiť s 50% zľavou. A čo sa týka cestovného poistenia tak Union odporúčam , nikdy nebol žiadny problém preplácať poistné udalosti a bolo ich dosť
    Platí to aj pre nepoistencov ZP UNION
    Naposledy upravil pivko : 08.11.11 at 18:57

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...díky, ice..lenže sa nedá porovnať, lebo ich kalendár nepripúšťa dátum menší ako 30.7 a neakceptuje dátum 5.8...vypisuje, že dátum nemôže byť menší, ako 30.7...

    ...no, ukecala som systém, vyhodilo už aj výpočet...dám sem, keby niekto:




    Krátkodobé
    Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. 17.10 EUR

    Union poisťovňa, a.s. 21.60 EUR

    Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group 34.12 EUR


    http://www.superpoistenie.sk/cestovne/vypocet/2
    (klik na zelené štvorčeky a ukáže, čo je zahrnuté pod obrázkom)


    (ďakujem za prianie, ale ja budem pekne domka sedkať, to ide had s nevestou)
    Naposledy upravil pepsikova : 27.07.11 at 21:34

    peter977 je offline (nepripojený) peter977

    Vtipný, ústretový a občas tvrdý ...viac peter977
    Dobrý deň,

    ak chcete cestovné poistenie len na krátny počet dní tak odporúčam Uniqa poisťovňu, kvôli minime výluk oproti konkurencií.

    Ak idete celá rodina, tak Európsku cestovnú poisťovňu, majú aj krátkodobé poistenie aj ročné. Výšky poistných súm majú najvyššie na SR a krijú aj stomatologické náklady

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no a ako vždy, niet nad osobnú návštevu v poisťovniach..lebo nič z toho, čo je na internete nemusí byť pravda...ale babenka v Allianzi bola múdra, trpezlivá a zmluva je hotová...a had sa môže odplaziť pri moru...(červík upravil more na moru..no!)

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Želám Vám všetkým pekný deň,
    nechcem zakladať novú tému, tak využívam túto. Aj keď v niektorých iných témach som našla zopár informácií.
    Objavujú sa prvé ponuky FM na dovolenky na rok 2012 a my využívame FM. Chcela by som Vás preto poprosiť o Vaše skúsenosti s využitím služieb poisťovní (CP) pri cestovnom poistení.
    Už roky využívame pre dovolenky poistenie u jednej CP a zatiaľ sme, chvalabohu, nemuseli využiť jej praktické služby. Avšak aj pri relatívne dobrom zdraví alebo z iného dôvodu je "šanca", že sa môže niečo stať. Zaujímali by ma preto Vaše skúsenosti pri riešení poistnej udalosti (ak ste, bohužiaľ, takúto mali), a to pokiaľ ide o prístup a postup CP, termíny vybavenia... Nejde mi o rozsah poistenia a výšku poistného, v čom máme celkom slušný prehľad.
    Ďakujem.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Luja- ved ta poisti CK pri kupe zajazdu. Aj v pripade storma, len tam si poriadne pozri, aka je vasa spoluucast.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    S tym ti bohuzial ja nepomozem. My sme vzdy cestovali poisteni, no nikdy sme nic nepotrebovali.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.