Zavrieť

Porady

šialená myš

Ahojte
začala mi blbnúť myš, kliknem raz, ale ona mi preklikne niekoľko krát ... napríklad pri otvorení ikony mi otvorý požadovaný súbor 2 - 3 x ... kliknem si na spustenie netu - otvorí mi prehliadač 2 - 3 x ... mám v PC vírus? Ako sa ho zbavím? Môj antivír nepomáha. Alebo je len pokazená myš?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Může to být špatným nastavením myši, možná neaktualizovaný ovladač... Jestli máš možnost, vyzkoušej jinou myš, jestli budou problémy trvat

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Môže byť, že je na myši vadný spínač. Tak, ako radí Sondaw, skús vymeniť myš a budeš vedieť. Ak ti to bude robiť aj tá, zrada bude niekde inde.

    sedro je offline (nepripojený) sedro

    sedro
    nastavenia som skontroloval .... začalo mi to blbnúť zo dna na den ... skúsim zapojit inú myš ... požičiam si z práce ... dúfam, že ma nechytia ...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Alebo skus zobrat do prace svoju a tam ju testni. Predpoklad je ze to moze byt aj vyrus. Ja som mal podobny problem, ale mne zas nesla mys na ploche do prava. Hore, dole a do lava fungovala OK, ale do prava isla horko tazko asi musel som ju po podlozke posunut, zdvihnut a zase posunut a po niekolkych pokusoch sa napokon dostala aj na pravo. Iny problem som mal zase taky, ze mys sa nehybala a kurzor lietal po obrazovke jak sialeny a vzdy pootvaral nejake programy z ikon na ploche.
    Skusal som mys vymenit stale to iste.
    Ten problem som mal asi 5 rokov do zadu

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //dúfam, že ma nechytia ...
    Som presvedčený, že sa so zamestnávateľom dohodneš

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.