Zavrieť

Porady

giga billboard

Zdravim,
mam ornu podu a chcem tam umiestnit giga billboard, rozmyslal som o 50m x 50m. Nakolko firmy velmi nepredavaju samotne billboardy a komunikacia s nimi je tazka a nikam to nevedie, zhotovim si ho sam. Chcem umiestnit na vrch solarne panely koli osvetleniu. Ma niekto skusenosti s podobnym projektom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

    pepa78
    ...ja len pre porovnanie..klasický 12 poschodový barak v Petržalke má cca 34m výšku...ty chceš 50m...vieš si to vôbec len predstaviť ? Lebo ja nie a to mi občas hovoria, že som snilko

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    chcem si sam postavit stvorec 50x50 metrov aby stal zvislo??? drzim palce, pozor na obete...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    sajbo Pozri príspevok
    Zdravim,
    mam ornu podu a chcem tam umiestnit giga billboard, rozmyslal som o 50m x 50m. Nakolko firmy velmi nepredavaju samotne billboardy a komunikacia s nimi je tazka a nikam to nevedie, zhotovim si ho sam. Chcem umiestnit na vrch solarne panely koli osvetleniu. Ma niekto skusenosti s podobnym projektom?
    pivko Pozri príspevok
    V Thajsku žiadny problém , sú tam aj vačšie.
    ...pivko , šak jasné......lenže si tie chu....ny nikdo nestavia sám , svojpomocne ....

    sajbo to asi chce z hranolov pozbíjať .....

    Šak jasné , postaví sám ...osvetlí sám ...potencionálny zákaznici sa budú predbiehať ........
    Kúúúa , zisky neskutočné ....

    sajbo je offline (nepripojený) sajbo

    sajbo
    chory si ty dost ty si topolciansky okres opustil naposledy asi v minulom storoci.buchac ty to uz neber..naco sa sem navazete a obuvate sa do ludi..nemate sa s kym porozpravat a vas najlepsi kamarat je vykypedia..nemusi to mat presne take rozmery a nie nebudem to sam stavat na vsetko su ludia..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    sajbo Pozri príspevok
    chory si ty dost ty si topolciansky okres opustil naposledy asi v minulom storoci.buchac ty to uz neber..naco sa sem navazete a obuvate sa do ludi..nemate sa s kym porozpravat a vas najlepsi kamarat je vykypedia..nemusi to mat presne take rozmery a nie nebudem to sam stavat na vsetko su ludia..
    Zlatý môj ....ja už dávno neberiem , na čo narážaš ....
    No pri čítani takýchto názorov a fantazmagórií mám chuť si ísť šľahnúť ....

    Raz darmo ....myslíš si , že je tvoja pôda , že si budeš robiť , čo len chceš ???
    Nuž smola ...môžeš maximálne sadiť alebo tancovať ....
    Na ten Tvoj " podnikateľský zámer " predsa len nejaké to potvrdenie budeš potrebovať ...či ....????
    Odbornejší určite doplnia ...

    P.S.:
    ...a ak si nepochopil iróniu prispievateľov , nuž smola ...

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    sajbo Pozri príspevok
    Zdravim,
    mam ornu podu a chcem tam umiestnit giga billboard, rozmyslal som o 50m x 50m. Nakolko firmy velmi nepredavaju samotne billboardy a komunikacia s nimi je tazka a nikam to nevedie, zhotovim si ho sam. Chcem umiestnit na vrch solarne panely koli osvetleniu. Ma niekto skusenosti s podobnym projektom?
    bude to ešte orná pôda? Nebude ju treba prekvalifikovať?

    yoyo74 je offline (nepripojený) yoyo74

    yoyo74
    Tych 50 na 50 asi fyzicky nepojde, sprav si tam napriklad horizontalne nieco na zem a bude ta vidiet napr. z lietadla alebo mozno viac billboiardov, naco jeden velky ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.