Zavrieť

Porady

Bakalárska práca

Prosím vás, nemáte niekto vypracované, alebo mi môžte poradiť, kde by som našla nejaké vypracované bakalárske práce z oblasti ekonomiky a manažmentu podniku?
Ďakujem vopred za všetky rady a pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    bianka117 Pozri príspevok
    Hovorí Vám niečo slovo plagiátorstvo?
    Áno, hovorí. A?
    Zadávateľka témy nehovorí o tom, na čo chce využiť bakalárske práce, ktoré by inak mali byť verejne prístupné.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ak si z BA, na EU ("nova" budova) maju zvlast miestnost, kde je mozne si pozriet diplomove prace (neviem, ci aj bakalarske).
    Naposledy upravil Lianka : 06.02.09 at 08:47 Dôvod: vymazanie citatu

    Janulana je offline (nepripojený) Janulana

    Janulana
    Ja som práveže z východu a ja nechcem nič opisovať, len vidieť ako to má vyzerať atď.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Janulana Pozri príspevok
    Ja som práveže z východu a ja nechcem nič opisovať, len vidieť ako to má vyzerať atď.
    Pozri aj tu:
    http://www.porada.sk/t95339-bakalars...ba-o-radu.html

    mzdichav je offline (nepripojený) mzdichav

    mzdichav
    Ahojky,
    je dobre sa ist poradit so svojim skolitelom. Velky pozor by som si davala na upravu. Niektore skoly vydavaju vlastne pravidla upravy zaverecnych prac a tu by mohlo dojst ku kolizii, keby si si robila upravu podla prace inej fakulty, pripadne inej univerzity!

    vvvvvm je offline (nepripojený) vvvvvm

    vvvvvm
    caute...uz ti nekdo zaslal adresy nejakych stranek?nebo uz si nejake nasla?ja jsem z ceske vysoke skoly a hledam baklarske prace ve slovenstine a v kniznicich vysokych skol se mne to nedari nejak najit...pokud nekdo vite kde presne to je, porism poslete men odkazy..moc dik...popripade muzu vymenit za ceske odkazy...

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    A co tak napisat si bakalarsku pracu sama?

    Net je "odpadkovy kos informacii" - vyrok jedneho nasho vyucujuceho.

    Bolo by zaujimave zistit, kolki uvadzaju citacie ako "citacie" a uvadzaju odvolavky na zdroje vo svojich pracach...

    dzastinka1 je offline (nepripojený) dzastinka1

    dzastinka1
    Minulý rok som robila diplomovku, takže celkom chápem, že nevieš ako začať. Ale tiež by som odporučila "debatu" s konzultantom. Niekedy majú kopie diplomoviek, ktoré konzultovali, takže by ti ich mohli požičať. Prípadne by som odporučila návštevu knižnice školy, kam chodíš. Ja osobne som si tam pozrela formu prác a prefotila použitú literatúru, aspoň sa budeš mať od čoho odraziť. Teda, pokiaľ chceš na tej práci robiť, nie ju "odpajcnúť".

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    doporučujem pozrieť web stránku masarykovej univerzity....
    stačí cez vyhľadávanie alebo kľúčové slovo zadať parametre a len sa preklikávať...prajem úspešné zavŕšenie Bc. štúdia.
    aj mne pomohla, keď som si mohla aspoň prelistovať nejakú diplomovku, predtým, než som ju začala písať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.