Zavrieť

Porady

Strata reklamačného lístka

Ahojte, neviete mi poradiť? Mám daný tovar v NAY na reklamáciu a bohužiaľ som stratila reklamačný doklad. Prerábali sme byt a za nič na svete ho neviem nájsť. Bloček našťastie mám, len ten doklad nie. Už som všetko prehľadala. Reklamáciu nám uznali, len neviem, či ju vybavia bez vrátenia kópie. Čo môžem robiť? Ďakujem za všetky odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    oni predsa musia mať kópiu,takže to nájdu podľa mena,predsa Ti nemôžu nevydať Tvoj tovar.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nie si prva,ani posledna,kto stratil doklad...

    Len sa treba informovat na spravnom mieste, tj. tam,kde si tovar reklamovala, co sa da robit...asi budu ziadat na overenie nejaky doklad totoznosti a tovar vydaju.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Neboj - nájdu. Pokiaľ máš doklad o kúpe, je pri reklamačnom protokole i kópia dokladu o kúpe a určite to majú v systéme. Doklad totožnosti je irelevantný - bloček (originál) je doklad o vlastníctve.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Jááááj - NAY Elektrodom - to je kapitola sama o sebe - tí sú tak trochu mimo reality.

    Moja rada (nezáväzná, ale ja to tak robím): akonáhle mám nejaký doklad (účet z obchodu, záručný list, reklamačný protokol) - tak si ho preskenujem a uložím v PC a tiež na cloude (môžem si ho totiž "vytiahnuť kdekoľvek, kde je internet). A v prípade "straty" si ho len stiahnem späť a vytlačím.

    Strata reklamačného lístka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.