Zavrieť

Porady

Návrhy interiéru

Dobrý deň, viete mi poradiť nejakého dizajnéra na kuchyňu v okolí TT, PN, HC, NR ale nie za 400 eur ako som nejakých našla na internete, čo je nenormálna cena, ktorá ma šokla nakoľko som doteraz nemala takúto skusenosť.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PLUMERIA je offline (nepripojený) PLUMERIA

    Volám sa Soňa :-) PLUMERIA
    Ahoj!Alebo si daj urobiť v Poľsku......chodia robiť aj na SK,kamarátka si dávala robiť a bola veeeľmi spokojná aj s cenou (ca.200€ za m) a aj s kvalitou!!!
    http://www.mebleslonina.pl/kuchnie.html

    Drahoša je offline (nepripojený) Drahoša

    Drahoša
    myslela som skôr interierového dizajnéra, ktorí robí návrhy interiérov komplet aj s ostatnými prvkami ktoré tam použije (farby, materiály a pod...)proste komplet miestnoť. Nie predajcov kuchýň, ktorí vám spravia ponuku z toho čo predavajú a ktorí čakajú na to čo si poviete......... ale dik

    soson76 je offline (nepripojený) soson76

    soson76
    No pokial chces navrhy kuchyne bez toho, aby si povedala co chces, tak 400 EUR je vpohode cena.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Mam znamu, co robi interierovy design. Vozi sa na BMW X5, tak pochybujem, ze to robi za 400€. Design nie je lacny. Skuste potom skor nejakeho studenta.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.