Zavrieť

Porady

Priestor v ZA

Ahojte poradaci... Chcem Vas poziadat o radu pripadne napad. Mam slusny priestor v Ziline a tiez peniaze na rozbehnutie podnikania, akurat ze neviem v com. Priestor je slusny akurat ze ako predajnu to asi nema zmysel vyuzivat lebo je tam horsi pristup. Ale ako vyrobnu halu respektive sklad je to super. Vie mi niekto poradit ako a s cim zacat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Johnyb11 Pozri príspevok
    Ahojte poradaci... Chcem Vas poziadat o radu pripadne napad. Mam slusny priestor v Ziline a tiez peniaze na rozbehnutie podnikania, akurat ze neviem v com. Priestor je slusny akurat ze ako predajnu to asi nema zmysel vyuzivat lebo je tam horsi pristup. Ale ako vyrobnu halu respektive sklad je to super. Vie mi niekto poradit ako a s cim zacat?
    Mohol by si z toho spravit fulfillment sklad s preposielanim balikov. Pripadne mensiu galeriu, vystavisko. Zalezi od toho, k comu mas vztah a ake vidis prilezitosti v Ziline. Taktiez nebude na skodu popozerat sa po slovenskych B2B databazach alebo inzertnych servroch, na ktorych mozno najdes firmy, ktore hladaju prave takyto priestor.

    dragan.michal Pozri príspevok
    ja by som nejake napady mal, ak nieco tak kontakt cez ss
    Aj ja chcem vediet .

    Johnyb11 je offline (nepripojený) Johnyb11

    Som človek ktorý sa rád smeje. ...viac Johnyb11
    Popravde nemam sajnu co je to "fulfillment sklad ". Mohol by si mi to troska viac priblizit pripadne pridat aj nejake stranky? A co sa tyka tych slovenskych B2B databaz, tiey som nic nenasiel. Asi neviem hladat. Mohol by si ma na nejake stranky oporucit prosim ta?

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Skús pozrieť toto: http://www.fulfillment.sk/
    K tým B2B, u nás máme len také pseudoB2B portály, no skús 123dopyt.sk, abcsk.sk.

    Johnyb11 je offline (nepripojený) Johnyb11

    Som človek ktorý sa rád smeje. ...viac Johnyb11
    Ten "fulfillment sklad" je celkom zaujimavy napad. Dakujem. Ale na tych strankach som moc nenasiel. Ale uz aspon viem co to je. dakujem.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    môžeš kombinovať fullfilment s klasickým skladom. Niekto nepotrebuje aby si za neho prijímal a odosielal tovar (fullfilment, ale chce iba uskladniť na malom mieste nejaký materiál. Maličký skladík na prenájom ťažko zoženie a ak ty ponúkneš prenájom miesta v sklade za rozumné ceny, tak by si mal mať dosť záujemcov.
    Akurát to treba dobre zorganizovať a zabezpečiť kvôli strácaniu vecí.

    Johnyb11 je offline (nepripojený) Johnyb11

    Som človek ktorý sa rád smeje. ...viac Johnyb11
    misomiso Pozri príspevok
    Aku to ma plochu?
    Je to zhruba 55m2
    Preco? Mal by si zaujem a nejaku spolupracu? Som otvoreny kazdemu napadu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.