Zavrieť

Porady

Indiktívny úver - prečerpávanie fondov EÚ

Ahojte, chcela by som sa poradiť, ako je to s indiktívnym úverom.
Aké su podmienky úveru - je to ako zvyčajne, človek musí mať istinu?
Ako je to s felxibilnosťou? A pokiaľ viem, mali by byť výhodnejšie čo sa úrokov týka - nepoznáte ich niekto konkrétne? A so splácaním je to ako? Keď mi na základe realizovaných platieb za určité obdobie pošlú 50% z konkrétnej čiastky, musím ju ihneď preposlať banke?
Ak máte niekto skúsenosť, prosím, poraďte. Nakontaktovala som aj banky, ale tam to podľa všetkého majú na starosti nadriadení, a pristupujú k tomu akokeby to bolo pomaly tajomstvo - potrebujem totiž len informácie (kvoli rozpoctu), nechcem ešte žiaden prísľub.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gogina je offline (nepripojený) gogina

    gogina
    S právne je idikatívny úver, ale pozri stránku Agentúra Sario tam je to rozpísané aj sa to dá vytlačiť, rôzne otázky a odpovede sú na FAQ - Agentúra Sario

    jasminke je offline (nepripojený) jasminke

    jasminke
    dakujem, zajtra sa na to pozriem. Dnes ma konecne na zaklade mojej ziadosti spojili s pracovnickou jednej nemenovanej banky, ktora podla vsetkeho s tymito uvermi nemala skusenosti, a po tom ako mi polozila otazky, ktore som chcela ale polozit ja jej, tak mi povedala, ze vlastne s tym este nerobila, a ze si to pojde nastudovat. Kazdopadne to bol aspon mily telefonat.

    Indiktívny úver - prečerpávanie fondov EÚ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.