Zavrieť

Porady

nedodana postel kupena pred 2 mesiacmi?

Kupil som postel v nabytku drevona Martin pred dvoma 2mesiacmi a este stale mi ju nedodali co mozem v tejto veci robit.Ked tam dojdem stale to iste este neni vyrobena. Mam niaku moznost na vratenie penazi?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    V prvom rade si pozri zmluvu /objednavku/,kde by malo byt napisane,kolko maju dodaciu dobu.
    Zalezi od toho,ako ste sa dohodli.
    Ak uz je po termine,mozes odstupit od zmluvy / je lepsie pisomne /,ako dovod uvedz, ze nedodrzali podmienky a ziadaj vratenie penazi. Uved presny datum, do kedy vyzadujes peniaze spat.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Janko19843 Pozri príspevok
    Kupil som postel v nabytku drevona Martin pred dvoma 2mesiacmi a este stale mi ju nedodali co mozem v tejto veci robit.Ked tam dojdem stale to iste este neni vyrobena. Mam niaku moznost na vratenie penazi?
    Jednoznačne si pýtaj peniaze späť a pohroz sa im súdom. Čo vyrába postele iba Drevona? Keď by ju už konečne vyrobili a náhodou by si ju išiel reklamovať, tak vedz, že to bude to isté, ako s jej vyrobením, načakáš sa....

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Janko19843 Pozri príspevok
    Ďakujem na zmluve mam napisane do 2 tyždou idem to napisať hneď lebo ma to važne už nebavy
    Len nepis ako "predmet" ziadost na odstupenie od zmluvy. To slovicko "ziadost" vynechaj,lebo ty neziadas,ale im oznamujes ! .../ ludia si to casto mylia/

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Janko19843 Pozri príspevok
    Kupil som postel v nabytku drevona Martin pred dvoma 2mesiacmi a este stale mi ju nedodali co mozem v tejto veci robit.Ked tam dojdem stale to iste este neni vyrobena. Mam niaku moznost na vratenie penazi?
    ...sorry , ale nevrav mi že si dal komplet sumu ....a to VOPRED ...?????
    ...a zmluva ????

    Možnosť je , čoby nie ...len ako to bude s tým dodávateľom ...
    Také veci rieši OZ ...
    Ďakujem na zmluve mam napisane do 2 tyždou idem to napisať hneď lebo ma to važne už nebavy

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    arizona Pozri príspevok
    Len nepis ako "predmet" ziadost na odstupenie od zmluvy. To slovicko "ziadost" vynechaj,lebo ty neziadas,ale im oznamujes ! .../ ludia si to casto mylia/
    Doplním pre Janka: a hlavne sa vyvaruj gramatických chýb.
    Naposledy upravil Tweety : 19.09.11 at 16:59

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tweety Pozri príspevok
    A hlavne sa vyvaruj gramatických chýb.
    nepomylila si si prispevok do citacie?
    .-D

    nedodana postel kupena pred 2 mesiacmi?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.