Zavrieť

Porady

Restauracia

Dobry den prajem,
potreboval by som poradit.Chcel by som otvorit restauraciu, ale nemam na to potrebne vzdelanie. Docital som sa, ze restauraciu mozem otvorit,ak niekoho zamestnam s potrebnym vzdelanim, ale otazka znie: co ak ta dotycna osoba mi po urcitej dobe ( napr. 2 - 3 mesiace) oznami, ze uz pre mna nechce pracovat napriklad , ze odchadza do zahranicia, co potom budem robit? Budem musiet zatvorit restauraciu a prist o peniaze, ktore som do podnikania investoval? Alebo aky je potom postup? Za Vasu ochotu Vam vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Peacemaker11 Pozri príspevok
    Chcel by som sa opytať tato možnosť zrobiť si kratky kurz a prevadzkovat restiku ešte stale plati ??? planujem prevadzkovať restiku a tieto informacie sa mi velmi hodia.

    Dik za info
    Nestačí, najprv musíš získať osvedčenie z akreditovaného vzdelávacieho zariadenia, potom následná prax min. 6 mesiacov / stačí aj na základe dohody o vykonaní práce/ a potom kvalifikačná skúška pred komisiou.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    bigmartin Pozri príspevok
    Dobry den prajem,
    potreboval by som poradit.Chcel by som otvorit restauraciu, ale nemam na to potrebne vzdelanie. Docital som sa, ze restauraciu mozem otvorit,ak niekoho zamestnam s potrebnym vzdelanim, ale otazka znie: co ak ta dotycna osoba mi po urcitej dobe ( napr. 2 - 3 mesiace) oznami, ze uz pre mna nechce pracovat napriklad , ze odchadza do zahranicia, co potom budem robit? Budem musiet zatvorit restauraciu a prist o peniaze, ktore som do podnikania investoval? Alebo aky je potom postup? Za Vasu ochotu Vam vopred dakujem
    V takomto prípade Ti nezostane nič iné, iba zamestnať niekoho iného, kto bude spĺňať požiadavky na zodpovedného zástupcu pre tento predmet podnikania a ohlásiť túto zmenu ŽÚ.

    palinka je offline (nepripojený) palinka

    palinka
    V takom prípade je ešte možnosť absolvovať príslušný kurz a tak získať chýbajúce vzdelanie

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Je to tak, vzdelanie musis mat, najistejsie, aby si nevisel na zamestnancovej snurke od gati, je si spravit aspon kurz, da sa to zmaknut za 3 mesiace a este sa tam aj nieco naucis.
    Mozte mi napisat aky je to presne kurz, ako sa nazyva, kde sa da absolvovat,blizsie informacie,
    Bude do postacovat pre ZU ako adekvatne vzdelanie? dakujem
    Naposledy upravil bigmartin : 03.04.08 at 18:26

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Neda sa to tak presne odpovedat, zalezi z kade si, ale na odbornom ucilisti kuchar-casnik su trojmesacne kurzy, dost to stoji /zase ako kde/, ale pokial je v okoli taka skola, treba sa informovat.
    Dobrý deň....tiež som mala podobný problém...otvorila som pohostinstvo..a ja zdravotná sestra som nemala som tušenie že to mi bohato stačí na podnikanie v pohostinstve...no môj manžel..technik si musel do pol roka od doby otvorenia prevádzky urobiť kurz...je to veľmi jednoduché...na najbližšej hygiene požiadate o potrebné tlačivá...dáte žiadosť a pridáte kolok za 500 sk..určia vám deň skúšky a máte spôsobilosť...nech sa vám to podarí..pekný deň
    Chcel by som sa opytať tato možnosť zrobiť si kratky kurz a prevadzkovat restiku ešte stale plati ??? planujem prevadzkovať restiku a tieto informacie sa mi velmi hodia.

    Dik za info
    Podnikat v niecom v com sa clovek nevyzna je samovrazda... bez vzdelania a praxe v restauracnom biznise by som to radsej pustil z hlavy. V restauracii je tiez klucova postava sefkuchar a rozhodne nemoze kaslat na to po dvoch mesiacoch.
    lujza.j odpovedáš na tému z roku 2008....

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    to vobec nevadí, že odpovedám na tému z r. 2008 !

    ľudia získavajú informácie googlením a pre niekoho to možno može byť UŽITOČNÉ
    lujza.j laci to čo esteban14 napísal, je úplná automatika....nič mimoriadne....to, že tu ludia nemajú sebareflexiu a chcú robiť to čomu prd rozumejú....tak to je tu bohužiaľ normálne.....gastronómia na SK v úplnej sračke.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.