Zavrieť

Porady

ako na pdf?????

Zdravim poradicokov. chcel by som vas poprosit o nejaky program na vytvorenie PDF-ka, nieco take ako ked si stihnete nejaky katalog, alebo cenik, aby to tak vyzeralo. Velmi pekne dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    Ako vygenerovať PDF dokument?

    Open Office
    Microsoft Office 2007
    Adobe PDF
    Foxit PDF creator
    Free aplikácie: PDFCreator, BullZip PDF Printer, CutePDF Writer a ine…

    www.pdfforge.org
    BullZip PDF Printer
    www.bullzip.com
    CutePDF Writer
    www.cutepdf.com

    poznas google ???

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    V tejto téme bolo písané o Cute PDF Writer: http://www.porada.sk/t121767-ako-mam...be-reader.html . Vytvoríš si dokument vo Worde, Exceli a uložíš si ho prostredníctvom tlače, ako pdf dokument.

    jofty1 je offline (nepripojený) jofty1

    jofty1
    pdf viem urobit pomocou pdf creatora, ale ja potrebujem spojit asi 50 stran do jedneho pdf...

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Práve toto sa mi nepáč. Jedným vytvorím, druhým zorganizujem, ....... tretím ešte neviem čo, trebárs budem chceť niečo upraviť v pdf-ku...... Každý (možno skoro) má Word vo svojom PC, napíšem 50 strán textu, tabuliek, pridám obrázky a uložím prostredníctvom CutePDFWriter. Ak potrebujem, zeditujem pôvodný wordovský súbor a zase si ho uložím prostredníctvom virtuálnej tlačiarne. Načo mať tri programy, keď mi stačí jeden na uloženie, pekne editovateľného wordovského, či excelovského súboru?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    domenico.office a keď máš tabuľku s grafom v exceli a "čistý" text vo worde budeš sa trápiť s kopírovaním a upravovaním vo worde? Niekedy je jednoduchšie "zorganizovať" stránky v PDFku

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Myslím, že nie je nič jednoduchšie, ako prekopírovať graf z Excelu do Wordu a už keď robím na tom a venujem sa tomu, ten úkon mi nezaberie veľa času. Každý si môže vybrať, čo chce, mne sa nepáči mať na jednu prácu niekoľko programov. Určite, možno sa niekedy nevyhneš aj organizovaniu stránok a tu je tvoja rada vynikajúca.

    jofty1 je offline (nepripojený) jofty1

    jofty1
    Dobre to je vsetko co ste mi napisali, no stale neviem ako na to, tak teda este raz... mam naskenovanych 50 stran stran, je to jpg, a potrebujem to poslat mailom, cize asi naj by bolo to uronit na pdf a odoslat jeden subor, bolo by to i prehladne.... skuste este raz mi to v ysvetlit, no nieco fakt jednoduche, dakujem

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    jofty1 Pozri príspevok
    Dobre to je vsetko co ste mi napisali, no stale neviem ako na to, tak teda este raz... mam naskenovanych 50 stran stran, je to jpg, a potrebujem to poslat mailom, cize asi naj by bolo to uronit na pdf a odoslat jeden subor, bolo by to i prehladne.... skuste este raz mi to v ysvetlit, no nieco fakt jednoduche, dakujem
    Tak takto si to mal napísať hneď na začiatku, a ešte si sem mal napísať aká je asi veľkosť (kB, MB) tých 50 strán.
    Vychádza mi z toho že ty vlasne nepotrebuješ spájať 50 strán do jednej, ale poslať niekam tých 50 strán. Neviem na akom serveri máš poštovú schránku, ale myslím že na väčšine je problém poslať väčšiu prílohu ako 7 MB,niekde neprejde ani 3MB príloha... .

    Nebolo by pre teba jednoduchšie ak by si napríklad spakoval tých 50 strán do RAR alebo ZIP, ak nechceš aby to bolo voľne prístupné každému tak to zahesluj. Potom to pošli ako balík - napríklad cez túto službu:
    http://uschovna.cz/ - max 100MB veľkosť jedného "balíka".

    Balík tam uploadneš, bude to chcieť od teba mail adresu komu je balík adresovaný. Oni mu pošlú mail s kódom pomocou ktorého si ten balík z tej stránky stiahne. Aj ty dostaneš mail o uložení zásielky a kód. Tak sa k tvojmu balíku nikto nedostane, len kto má kód presne k tej zásielke. Nezabudni - ak si to zahesloval - poslať adresátovi heslo k archívu. Celé to je zdarma.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Hrôzim sa nad zadávateľovou nepresnosťou, čo zadá a nakoniec potrebuje niečo iné. Len by ma zaujímalo, prečo to neskenoval a neukladal rovno do pdf.... a možno pre budúcnosť, existuje také niečo ako multitif, napríklad Irfanwiev dokáže vytvoriť z viacerých skenovaných strán jeden súbor.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.