Zavrieť

Porady

AB TRONIC X2

Ahoj,
podľahla som reklame a chcela by som si kúpiť prístroj AB TRONIC X2 na elektrostimuláciu brušného svalstva. Má niekto (okrem ľudí vystupujúcich v uvedenej reklame) s ním skúsenosti? Nemôže to poškodiť vnútorné orgány?
Nestane sa z neho ďalší nepotrebný prístroj v domácnosti?
Chcela by som dať svojmu telu ešte raz šancu!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tesoro je offline (nepripojený) tesoro

    tesoro
    Ahoj j len z psie som si povedala ze ho chcem, ma jedno dieta a sebou a muz mi ho dnes kupil dopredu k meninam. Zacinam "cvicit" pravidelne 2x denne a potom dam report. Ztial som skusala brucho 2x 10min a citim ze som nieco robila....
    Uvidime

    MMB je offline (nepripojený) MMB

    MMB
    Držím palce!

    Ja som sa dodatočne v predajni dozvedela, že to nie je vhodné pre ľudí s vysokým krvným tlakom, s problémami so žilami, s kardioprístrojmi. Nevedeli mi povedať, čo je to vysoký krvný tlak. Ja mám 120-140/70-80, tak teraz som v pomykove.

    renaap je offline (nepripojený) renaap

    renaap
    Prosím vás mám ab tronic x2 - zadná časť mi funguje, predná mi stále pípa. Mám aj slovenský návod no nerozumiem čo mám zle. Funguje vám to? Máte s tým niekto skúsenosť? Ďakujem

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Ja som toho názoru, že tento prístroj je len reklamný ťah, neverím, že by pomohol - ak chceš spevniť brušné svalstvo, ty sa musíš o to starať, nie nejaký "opasok".
    Pozri radšej, či by si nechcela niečo takéto:
    http://www.topshop.sk/index.asp?tn=p...10&irp=2&pcs=2
    PS: Podľa môjho lekára, kto mal raz TK nad 120, to sa už považuje za vysoký TK.

    MMB je offline (nepripojený) MMB

    MMB
    Po prehodnotení som dospela k názoru, že uvedený prístroj ani žiadne ďalšie si už nekúpim. Dospela som k záveru, že bez úpravy stravy (5-6 krát menšie dávky jedla) a bez pohybu (v mojom prípade chôdza) to nejde. Najhoršie na všetkom sú stresy, sedavé zamestnanie a málo pohybu.
    Prajem všetkým veľa úspechov pri formovaní postavy.
    prosim vas poradte mi...kupila som si ab tronic, ale neviem ho spustit, mam anglicku prirucku....

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    MMB Pozri príspevok
    Po prehodnotení som dospela k názoru, že uvedený prístroj ani žiadne ďalšie si už nekúpim. Dospela som k záveru, že bez úpravy stravy (5-6 krát menšie dávky jedla) a bez pohybu (v mojom prípade chôdza) to nejde. Najhoršie na všetkom sú stresy, sedavé zamestnanie a málo pohybu.
    Prajem všetkým veľa úspechov pri formovaní postavy.
    Niekde som už na podobnú tému písal. Nič sa nedá dosiahnuť tým že budete sedieť pred TV a nejaký zázračný prístroj vám vyformuje postavu, spevní svalstvo ai. Za roky čo športujem som nič také nevidel, nepočul. Svokra si nedala povedať kúpila si túto srandu: http://www.tvproducts.sk/ab-revo a už je na padláši cvičila s tým mesiac? Jediná vec čo fungovala bola posilovňa (posilňovňa), a presne úprava stravy málo ale často. 5 - 6x ale aj 7x a po 17-18,0 už maximálne jogurt alebo ovocie,zeleninu.

    silvia.g je offline (nepripojený) silvia.g

    silvia.g
    katushka513 Pozri príspevok
    prosim vas poradte mi...kupila som si ab tronic, ale neviem ho spustit, mam anglicku prirucku....
    Aj mne to nejako velmi pipalo, volala som vyrobcovi a pomohlo mi ked som tam dala nove tuzkove baterky.
    Nekupovala som to z topshopu, ale z tvnakup.sk, tak mozno to maju trochu ine, neviem.
    Pomohla odpoved? Daj vediet.
    Zdravim ja mam rovnaky problem tiez mi zadna cast funguje a ked chcem prednu cast nastavit intenzitu tak mi to zacne pipat, pouzivam to asi tyzden a teraz s ami objavila tato chyba, uz som aj resetla pristroj (pise sa v prirucke ze to pomaha) ale stale mi to robi. neprisli ste nahodou na to akos a to da napravit?dakujem
    Ja to neviem pustit,poradite,nemam manual a jednoducho by som potrebovala navod od vas ,presne co mam stlacit,diky
    Ahoj Vaness010, pás môžeš použiť len s dvoma podložkami buď vpredu, alebo vzadu.

    Pre tých, ktorí sa pýtajú na problém s nefunkčnosťou jedného z páru podložiek - z vlastnej skúsenosti viem, že sa jedná spravidla o stratu kontaktu prístroja vysielajúceho elektro-impulzy (tej kocky na pripnutie) a jednej, prípadne oboch podušiek (vpredu alebo vzadu). Štadardne tam ide o odpojenie prívodného kábliku k poduške v mieste pripájania podušky k pásu.

    A pre tých, ktorí si nevedia s pásom poradiť (nemajú manuál, resp. návod v im zrozumiteľnom jazyku) napíšte mi súkromnú správu, pošlem vám návod v češtine v pdf.

    Zdravíčko. Radko
    Mária Adameková pošlete mi p
    rosím návod na m.f.h.adamekova@gmail.com. Ďakujem

    bziki je offline (nepripojený) bziki

    bziki
    Cauko, ja ab tronic x2 mam doma a celkom mi pomohol...ale dolezite je sa zdravom popritom stravovat...inak tie impulzy mozu byt bolestive..recenziu si mozete precitat aj tu..
    http://abtronicx2recenzia.blogspot.com/

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    bziki Pozri príspevok
    Cauko, ja ab tronic x2 mam doma a celkom mi pomohol...ale dolezite je sa zdravom popritom stravovat...inak tie impulzy mozu byt bolestive..recenziu si mozete precitat aj tu..
    http://abtronicx2recenzia.blogspot.com/
    a v čom

    bziki je offline (nepripojený) bziki

    bziki
    heh..neviem, ci si to len nahovaram, ale mam o 2 cm mensie brucho...ale ak niekto ocakava take tela, ako predvadzaju modely v reklame, asi ho sklamem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.