Zavrieť

Porady

Je pracovná zdravotná služba povinná aj pri jednom zamestnancovi?

Je povinná aj v mojom prípade? Upresnim. Spolu s manželom mám sro založenú pre kadernícke služby s jedným zamestnancom (ja) na skrátený úväzok v 2.kategórii práce ako administratívny zamestnanec. Okrem toho budem vykonávať ako konateľka kadernícke práce. Manžel je len konateľom. Potrebujem aj v tomto prípade náležitosti prac. zdrav. služby? Popravde ani neviem čo všetko to obnáša. Vie mi to niekto objasniť? Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
ste tam dvaja konatelia - kadernicke prace nesuvisia s vykonom funkcie konatela, tam by som dala skor pre vas pracovnu zmluvu na kadernicku - pracovnu zmluvu vam podpise manzel - konatel

a ano pracovna zdravotna sluzba a BOZP a PO musi byt uz aj pri jednom zamestnancovi

v ramci pracovnej zdravotnej sluzby potrebujete posudit zdravotne rizika pracovneho miesta - vedia vam to vypracovat jednorazovo
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
SK321 Čiže ako konateľka nemôžem vykonávať kadernícku činnosť? Tak to bolo myslené?
Onko Kadernícka činnosť skutočne nie je práca konateľa, ale ako spoločník môžete pre vlastnú s.r.o. robiť hocičo a bez dodatočnej zmluvy. Odmenou Vám budú dividendy.
SK321 Ďakujem
  zbaliť

Je pracovná zdravotná služba povinná aj pri jednom zamestnancovi?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.