Zavrieť

Porady

Ako do PZ ???

Dobrý deň,

Chcel by som sa opýtať na nasledovnú vec ešte len takto predbežne. Nakoľko som na internete nenašiel žiadny konkrétny postup. Mám 22 rokov pracujem na MVSR o odbore správy nehnuteľného majetku a investičnej výstavby a som civil. Avšak rád by som vstúpil do policajného zboru a zostal pracovať na mojej terajšej pozícii. Len neviem ako to chodí, či je to vôbec možné ak si to moja funkcia nevyžaduje, či potrebujem súhlas nadriadeného a do akú školu resp. kurz musím urobiť...V prípade, že by niekto vedel poradiť tak veľmi pekne ďakujem...

S pozdravom...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rastik000 je offline (nepripojený) rastik000

    rastik000
    Ale, ale....Ako sa dalo pochopiť tak chcem to zatiaľ ibai informatívne bez toho aby som sa musel niekoho od nás od nás pýtať.....myslím, že väčšina ľudí to dokáže pochopiť....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ak si na pozícii, ktorá si nevyžaduje aby na nej pracoval policajt tak to nie je možné, tvoje tabulkové miesto by muselo byť zmenené na "policajné" pri tom kde pracuješ určite nie. ja si osobne myslím že nie je dôvod aby to bola policajná pozícia.

    VitoCorleone je offline (nepripojený) VitoCorleone

    VitoCorleone
    pracujes na MVSR a nevies si taketo informacie zistit? Radsej si ziadost do zboru ani nedavaj, lebo dalsi neschopak ako ty by nerobil pekne meno policii.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.