Zavrieť

Porady

HP LaserJet 1010 netlaci !!

Zdravim ,

Nevie mi niekto pomoct ,
mam HP LJ 1010 vsetko bolo OK tlaciaren tlacila mam ju nainstalovanu na W7 ako ovladac som mal nainstalovany HP LaserJet 1100 vsetko bolo OK(fungovala takto asi 2 roky ) teraz vsak nechce tlacit , stale napise /chyba-probiha tisk/ a nic , skusal som ju instalovat aj na ine PC a to iste , Neviete kde moze byt problem skusal som aj menit kabel k pocitacu ale nepomohlo ...

Za pomoc dakujem !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Mám pocit, že tu prednedávnom bola podobná téma a ak si dobre pamätám, v tlačiarni bol zaseknutý maličký kúsok papiera. tak skús možno skontrolovať aj toto
    Tlaciaren som prezrel celu a nic som nenasiel....
    ked nemam tlaciaren zapojenu k pocitacu a skusim vytlacit skusobnu stranku tak mi ju vytlaci...ale z pocitaca nevytlaci nic .....
    Tento ovladac nefunguje na W7 ...a neviem ci bude chyba v ovladaci , tlaciaren mi isla aj na ten ovladac ktory som mal ......

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skúšal si aj iný kábel,ak tlačiareň tlačí bez PC skúšobnú stranu.Ak je pripojená cez USB.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    v minulosti som takú tlačiereň používal, keď dáš zobraziť tlačiareň, je tam zoznam dokumentov, ktoré sú v tlači, nie je to zaplnené? jedine znovu dať ovládače
    Kabel som skusal novy a nepomohlo

    A ten zoznam dokumentov tak tam mam tie dokumenty kt. dam tlacit a prinich vypisuje chyba tlace..a nieje plny ja ho priebezne mazem

    HP LaserJet 1010 netlaci !!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.