Zavrieť

Porady

NAdcasy

Pracujeme ako treneri sportovych tried, za pracu v sobotu a nedelu nam bolo na zaklade riadne vyplneneho cestovneho prikazu , podpisaneho riaditelom skoly, priznane nahradne volno. Teraz nam riaditel prikazal, tieto hodiny si vyciarknut. MA nato pravo?Sportove triedy maju pritom podpisanu zmluvu s klubom, ktory ma zabezpecit ucast sportovych tried v sutazi. Riaditel argumentuje, ze sutaze nie su akciou skoly.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    peter609 Pozri príspevok
    Pracujeme ako treneri sportovych tried, za pracu v sobotu a nedelu nam bolo na zaklade riadne vyplneneho cestovneho prikazu , podpisaneho riaditelom skoly, priznane nahradne volno. Teraz nam riaditel prikazal, tieto hodiny si vyciarknut. MA nato pravo?Sportove triedy maju pritom podpisanu zmluvu s klubom, ktory ma zabezpecit ucast sportovych tried v sutazi. Riaditel argumentuje, ze sutaze nie su akciou skoly.
    Ano riaditeľ má pravdu. Súťaže neorganizuje škola.
    Vo svojej otázke ste si aj dali odpoveď. Škola má podpísanú zmluvu s klubom, ktorý má zabezpečiť účasť športových tried v súťaži. To znamená, že klub zabezpečí nielen účasť, ale hradí aj všetky náklady spojené s účasťou na tejto súťaži.

    peter609 je offline (nepripojený) peter609

    peter609
    V podstate suhlasim, ale podmienkou zriadenia sp. tried na ministerstve , je ze sportove triedy budu hrat sutaz. TAk ju hraju pod hlavickou klubu ale su to deti sportovych tried...kazdopadne dik za odpoved

    peter609 je offline (nepripojený) peter609

    peter609
    Citacia zo zmluvy:
    skola zabezpeci:.....financnu odmenu pre trenerov v sulade s vnutornym predpisom...
    klub zabezpeciucast ziakov na pravidelnych sutaziach podla zamerania....
    Preto mi z toho vychadza, ze skola sa ma starat o nadcasy...mimochodom, mam 400 hodin nadcasov a nepreplatia mi ich nikdy, mam akurat ked budem chory a nemusim si brat dovolenku

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    peter609 Pozri príspevok
    Citacia zo zmluvy:
    skola zabezpeci:.....financnu odmenu pre trenerov v sulade s vnutornym predpisom...
    klub zabezpeciucast ziakov na pravidelnych sutaziach podla zamerania....
    Preto mi z toho vychadza, ze skola sa ma starat o nadcasy...mimochodom, mam 400 hodin nadcasov a nepreplatia mi ich nikdy, mam akurat ked budem chory a nemusim si brat dovolenku
    Tak ak je v zmluve zachytené tak ako cituješ, tak nadčasy musí preplácať škola v zmysle 553/2009. Teda buď preplatiť alebo vyčerpať ako náhradné voľno.

    peter609 je offline (nepripojený) peter609

    peter609
    ano ano, tato odpoved sa mi paci viac, aj ked toto je asi beh na dlhe trate u nas v skole, ale aspon mam pravdu..dik velmi si mi pomohol...

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    peter609 Pozri príspevok
    ano ano, tato odpoved sa mi paci viac, aj ked toto je asi beh na dlhe trate u nas v skole, ale aspon mam pravdu..dik velmi si mi pomohol...
    ...... nemáš za čo, som rada, že som pomohla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.