Zavrieť

Porady

geopatogénne zóny

Vie mi niekto poradiť ohladne geopatogénnych zón. Čítala som jednu kniha a tam sa písalo že to dosť pôsobí na zdravie človeka. Ja som si kúpila pozemok a v dohľadnej dobe chcem stavať dom. Dá sa to nejako merať? alebo niekto pozná človeka čo sa tomu venuje. Ďakujem....
Naposledy upravil Dav : 27.10.10 at 08:12
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Včera bol u mňa merať, dnes ideme sťahovať postele..
Naposledy upravil JarkaL : 24.07.09 at 13:10
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

A to kvoli geopatogennym zonam?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Áno, našiel 3 rovnobežné pásy, ktoré prechádzajú domom. Niektoré izby sú v poriadku, niekde treba poposúvať postele. Vplyv týchto zón je vraj najväčší medzi polnocou a 4:00, preto nevadí veľmi, keď sa v týchto miestach zdržiavame cez deň, ale počas spánku je to vraj nebezpečné a pomaly to vplýva na zdravie. Takže písací stolík tam môže byť, ak za ním nebudem sedieť v noci.
2 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

Ja tomu moc neverim. Podla mna su geopatogenne zony velke (predpokladam ze je to sposobene zlomom geologickych vrstiev, podzemnymi riekami a tak.) takze to ma vplyv na umiestnovanie celych dedina a tak. Ale nakreslit geopatogene zony v byte nie je mozne. (v tom ma aj logiku ten dobytok co pasli aby zistili ci tam nie su zle zony)

A na druhej strane existuju take veci ako umietnenie postele. Je jasne ze clovek podvedome vyhladava na noc ukryt tak si da postel do rohu miestnosti a nie do stredu medzi okno a dvere. Tak isto nie je dobre mat v spalni vela elektro spotrebicov.

Sam som uz ale postel posuval Tak som zvedavy, napis potom ako to dopadlo. Ci je lepsie? Preco ste ho vlastne volali?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ja som vážne ochorela a napr. u mňa naozaj ten pás ide presne cez brucho (liečim sa na karcinóm hr. čreva). Tie pásy práveže nie sú veľké, majú šírku 40-50 cm. Preto aj povera, že kam si ľahne pes, môžeme dať posteľ, nie je správna, lebo psík je malý a on si v tej posteli môže vylihovať 5 cm od zóny a my si myslíme, že je to dobré miesto.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

To je mi luto a samozrejme drzim palce nech vsetko dobre dopadne.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ďakujem. Nemysli si, že posunutím postele končím s mojim "súbojom" s chorobou, ale človek sa chytá každej slamky. Inak tohto pána mám overeného a verím mu, vie aj "nabíjať" človeka energiou. Nemusí tomu nikto veriť, ale keď ma nabije, cítim sa ako rybička istý čas.
Naposledy upravil JarkaL : 25.07.09 at 11:20
ryba_5.gif  
1 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

Jasne, ked mu veris a pomaha tak presunut postel je to najmenej. Nemam na tieto veci uplne vyhraneny nazor stretol som sa s tym ze naozaj pomozu. Cast sa mi zda ze uz je trocha prehananie. Tak neviem kde je presne ta hranica.
0 0
dodo g dodo g

dodo g je offline (nepripojený) dodo g

Myslím že na tom niečo bude.Aj k nám prišla jedna pani s takým drôtikom a premeriavala z prava dolava zlava doprava a vždy jej to ukazovalo rovnako prúdy.Tak sme preložili postele a moje "problémy" so žalúdkom a pod. postupne pomíňajú.A že na tom niečo je že niektorí majú takú schopnosť tomu plne verím pretože keď to dala do rúk mne ani sa to nepohlo.
0 0
pachola pachola

pachola je offline (nepripojený) pachola

tiež mám zdravotné problémy a štyria ľudia nezávisle od seba jedna z Prahy,dvaja páni zo stredu Slovenska a moja triedna bylinkárka mi potvrdili,že sú v miestnosti kde spávam silné geop.zóny mám si postele premiestniť ,alebo tam nespať,ráno som vstávala unavená
0 0
Milan.Žiška Milan.Žiška

Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

Geopatogénne zóny sú faktom. Ich vplyv na človeka je však individuálny. Každý človek je jedinečný a tak isto aj jeho reakcia na spomínané zóny.
Ak by sme chceli zdravo žiť, museli by sme vyhodiť mobili, TV, PC ... a všetky ostatné el.zariadenia. Všetky totiž svojím spôsobom pôsobia na ludský organizmus.
Určite pomáha viera v dobré veci a aj to, že človek prejavuje snahu o svoje dobro. Určite fandím a držím palce aby to pomohlo, hlavne dušvná sila je rozhodujúci faktor. Hovorí sa, že prehraté súboje sú len tie ktoré sme sami vzdali.
0 0
air_p air_p

air_p je offline (nepripojený) air_p

zdravim.
Ja ma skusenost este z detstva (12-13 rokov, teraz 29). Bol u nas taky chlapik, ktory najskor "preskumal" aj nas a fakt vedel o kazdej chorobe a zlomenine, co sme dovtedy prekonali a to nas videl prvy krat. Rodicia hned potom presuvali postelelebo boli priamo na krizovatke geop zon. Iba pre presnost, som doktor farmacie a na taketo veci ako aj "ludove liecitelstvo" atd vobec neverim. Ale teraz ideme stavat dom a tiez by som chcel geopatogenne zony zohladnit. Mimochodom, nepozna niekto takehoto cloveka v Trencine? Dik
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

Podla mna na zdravie cloveka vplyva iba to ako sa stravuje, kolko spi a celkovo zivotny styl, miera stresu, sport, atd. Samozrejme aj vrodene predispozocie, ale tie sa daju tiez bud potlacit spravnym zivotnym stylom alebo naopak vyprovokovat tym nespravnym.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

pachola Pozri príspevok
tiež mám zdravotné problémy a štyria ľudia nezávisle od seba jedna z Prahy,dvaja páni zo stredu Slovenska a moja triedna bylinkárka mi potvrdili,že sú v miestnosti kde spávam silné geop.zóny mám si postele premiestniť ,alebo tam nespať,ráno som vstávala unavená
Mozno by stacilo vymenit matrac za nejaky kvalitny, ten je totiz dost podstatny pre dobry spanok, ja odkedy spim na dormeo memory, inde sa uz nevyspim tak dobre. A postel som dal tak, aby mi vyhovovala s nabytkom, je mi jedno ci nou nieco prechadza alebo nie.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

Milan.Žiška Pozri príspevok
Hovorí sa, že prehraté súboje sú len tie ktoré sme sami vzdali.
To sa mi paci.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

AndrejG Pozri príspevok
Podla mna na zdravie cloveka vplyva iba to ako sa stravuje, kolko spi a celkovo zivotny styl, miera stresu, sport, atd. Samozrejme aj vrodene predispozocie, ale tie sa daju tiez bud potlacit spravnym zivotnym stylom alebo naopak vyprovokovat tym nespravnym.
Nikdy som nefajčila, nepila, nejem mastné ani údené, nechudí mi to, mäso nemusím, radšej mám zeleninové jedlá. Nemyslím, že som mala zlý životný štýl, síce som mala sedavé zamestnanie, ale svoje som si odmakala pri športovaní s deťmi a potom pri stavbe domu. Poznám x ľudí, čo pijú, fajčia, prežierajú sa a sú zdraví (možno len zatiaľ), samozrejme im to prajem.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Bolo by zaujímavé porovnať zopár nezávislých výsledkov od rôznych prútikárov.Možno by ste sa čudovali.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

JarkaL Pozri príspevok
Nikdy som nefajčila, nepila, nejem mastné ani údené, nechudí mi to, mäso nemusím, radšej mám zeleninové jedlá. Nemyslím, že som mala zlý životný štýl, síce som mala sedavé zamestnanie, ale svoje som si odmakala pri športovaní s deťmi a potom pri stavbe domu. Poznám x ľudí, čo pijú, fajčia, prežierajú sa a sú zdraví (možno len zatiaľ), samozrejme im to prajem.
Zelenina pre mna nieje zdrava strava...v strave musi byt vsetko, teda vyvazena. A co sa tyka sportu, je velky rozdiel sport a zataz. Stavba je zataz, santenie s detmi tiez, z toho cloveka telo boli po case, sport je uplne ine vec, lebo je koordinovany a robia sa konkretne cviky na konkretne partie, ktore telu robia dobre.
1 0
AnnaZam AnnaZam

AnnaZam je offline (nepripojený) AnnaZam



A čo s patogénnymi susedmi ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať