Zavrieť

Porady

OMEGA - sčítanie hmotnosti dovezených výrobkov

Zdravím. Riešim zaujímavý problém v OMEGE. Dovážame / distribuujeme určité výrobky zo zahraničia, ktoré majú svojú váhu. Váhu výrobku zadávam na skladovú kartu do položky s názvom: Hmotn.MJ.

Pri príjemke, alebo výdajke zo skladu mi potom samozrejme v malom prehľade zobrazuje hmotnosť vydaných / prijatých výrobkov.

Potrebujem však vytlačiť zoznam dovezených / distribuovaných hmotností jednotlivých produktov. Žiaľ v prehľade Tlače príjem / výdaj - vlastné nastavenie výstupu sa nedá pridať do koĺonky Hmot. merná jednotka.

Potreboval by som to kvôli jednoduchému sčítaniu váh jednotlivých produtkov ,kvôli informácii a následnemu prepočtu a hláseniu do kolektívneho systému za elektroodpad.

Jednoducho je mi potrebné zistiť koľko kg z každého produktu som doniesol za určité obdobie. To sa potom hlási na kolektívny systém a platí za to.

Váhy naeditovať viem, žiaľ OMEGA na to buď nie je pripravená (na tlač zoznamu s váhami - na prijemkách), ale robím niekde chybu ja.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    OMEGA - sčítanie hmotnosti dovezených výrobkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.