Zavrieť

Porady

Kopírka

Stará kopírka nám v robote pomaly ale isto dosluhuje a potrebovali by sme kúpiť nejakú novú. Mesačná záťaž tak okolo 10 000 strán, formát A3. A tu je veľká dilema ku ktorej značke sa prikloniť. Viete niečo spoľahlivé odporučiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    My máme v práci už asi trojročnú Konica Minolta kopírku. Je to digitálna kopírka s pamäťou. Je skutočne dobrá. Neviem, či sa predáva ešte ten model, ale už sú asi novšie. Ma nafotených niekoľko desiatok tisíc strán, je to nezmar. Zatiaľ okrem normálneho servisu a čistenia, ktorý robí táto firma tiež, nebola žiadna závada. Vtedy ale stála 51 tisíc bez DPH, možno teraz kúpiš podobnú za 30.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Braňo
    My máme v práci už asi trojročnú Konica Minolta kopírku. Je to digitálna kopírka s pamäťou. Je skutočne dobrá. Neviem, či sa predáva ešte ten model, ale už sú asi novšie. Ma nafotených niekoľko desiatok tisíc strán, je to nezmar. Zatiaľ okrem normálneho servisu a čistenia, ktorý robí táto firma tiež, nebola žiadna závada. Vtedy ale stála 51 tisíc bez DPH, možno teraz kúpiš podobnú za 30.
    niekolko 10-tisic stran??? ved ona potrebuje iba mesacne 10 tis.
    Takze ked to bude niekolko 100 tisic stran, potom mozes povedat, ze je to nezmar...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Jednu kopírku sme kúpili v apríli 2002, momentálne čaká na opravu, je to SHARP za 50000 bez DPH, nafotene ma okolo 750 tis, druhu sme kupili sharp v októbri 2005 za 120000 bez DPH, ma dotykovy displej, ale neviem, kolko ma nafotene, kde ma to počítadlo...

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Kvalitnú A3 kopírku asi nekúpite do 30.000, keď áno buď nie je určená na vysokú záťaž alebo len v základnej výbave.
    Jeden môj klient mi pred týždňom ponúkal kopírku minolta - digitálna A3+A4 s možnosťou tlače na PC s tým že mi dá záruku 1rok alebo určitý počet kópií a bude mi robiť servis. Ja som si kúpil novú A4 pretože urobím max 500 kópií mesačne.

    Kopírka má tuším nabehaných cca 80.000 kópií, 10.000 kópií mesačne je schopná zvládnuť v pohode. Životnosť tejto kopírky je cca 500.000 kópií, čiže by mala vydržať tak 2-3 roky. Ak chcete, môžem Vám dať kontakt, otázny je však servis - ak nie ste zo ZS kraja. Na druhej strane však Minolta servis funguje po celej SR, len je však trochu drahší.

    Cena je cca 25.000-30.000
    Naposledy upravil M3G : 09.06.06 at 18:47

    ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

    ivka22
    mame kopirku konica minolta bizhupC250 a potrebovala by som tlacit obalky neviete mi poradit ako

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Nandrolon Pozri príspevok
    niekolko 10-tisic stran??? ved ona potrebuje iba mesacne 10 tis.
    Takze ked to bude niekolko 100 tisic stran, potom mozes povedat, ze je to nezmar...

    už má cez 350 tisíc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.