Zavrieť

Porady

OOU

Už to tu čítam do zblbnutia. Takže milí poraďaci , porozumela som správne? Ak nerobím mzdy a personalistiku na PC prijenom na internet a mám 15 zamestnancov, nemusím sa registrovať? Stačí mi iba smernica? My ju už vypracovanú máme asi rok a máme poverenú aj osobu. Každý zamestnanec nám podpísal súhlas na spracovanie údajov. Nemusím nič viac?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzka11 je offline (nepripojený) Zuzka11

    Zuzka11
    size
    Už to tu čítam do zblbnutia. Takže milí poraďaci , porozumela som správne? Ak nerobím mzdy a personalistiku na PC prijenom na internet a mám 15 zamestnancov, nemusím sa registrovať? Stačí mi iba smernica? My ju už vypracovanú máme asi rok a máme poverenú aj osobu. Každý zamestnanec nám podpísal súhlas na spracovanie údajov. Nemusím nič viac?
    Bezpečnostný projekt obsahuje :
    1/ bezpečnostný zámer
    2/ analýzu bezpečnosti informačného systému
    3/ bezpečnostné smernice

    V podstate máte časť bezpečnostného projektu....myslím, že treba projekt dopracovať, ale nemusíte registrovať informačný systém.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.