Zavrieť

Porady

dotacia z UP

ahojte citala som tu sice nejake reakcie na tuto temu.. ale neda mi opytat sa este raz :-). som evidovana na UP v PP má niekto nejake skusenosti s jej priznanim z UP v PP?? a este ma zaujima.. je mozne dostat tuto dotaciu na potraviny.. respekt. na obchod z rozlicnym tovarom? a tiez ma zaujima ked niekto presiel uz tymi testami.. to su vsetky testy rovnake bez ohladu na to , v com chcem podinikat? ci sa to nejak deli ten a ten bude mat taky test lebo podnika v tom a tamten a tamten zas iny? ci ako to chodi? bojim sa toho ze tie testy nezvladnem preto sa pytam :-) . a ten podnikatelsky zamer ci plan ci ako sa to vola.. staci ked bude jednoduchy? na kolko priblizne stran ste to mali? tu na nete som nasla doost vela prikladov..ale zda sa mi to veeelmi komplikovane.. ako keby som zakladala s.ro. a popritom si chcem otvorit maly obchodik na dedine.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.