Zavrieť

Porady

Reklamný plagát

Dobrý deň,
mám prevádzku svojej firmy v prenájme súkromného podnikateľa, ktorému patrí pozemok aj oplotenie miesta, kde sa moja firma nachádza.
V prípade, ak by som si chcela dať reklamný plagát na plot, stačí mi súhlas majiteľa, či to musím ešte niekde hlásiť a získať si povolenie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Zdravím - myslim ze sa tam pouziva este Žiadosť o povolenie reklamného, informačného a propagačného zariadenia. Každé mesto by malo mat umiestnený vzor tlaciva na svojich stránkach ale preistotu prikladám v skratke ako by to malo vyzerat:

    ž i a d a t e ľ /meno, názov, adresa, sídlo, č. tel./


    Mestský úrad
    odd. výstavby a dopravy - stavebný úrad
    Štefánikovo námestie 1
    052 01 Spišská Nová Ves

    Vec
    Žiadosť o povolenie reklamného, informačného a propagačného zariadenia
    V zmysle § 71, odt. 1 písm. c zák. č. 50/1976 Zb. /stavebný zákon/ v znení neskorších predpisov

    1. Presná adresa žiadateľa:

    .................................................. .................................................. ..................................................
    2. Druh reklamného zariadenia /RZ/:

    .................................................. .................................................. ..................................................
    3. Miesto osadenia RZ /ulica, pop. číslo, príp. parcelné číslo/:

    .................................................. .................................................. ..................................................
    4. Rozmer RZ:

    .................................................. .................................................. ..................................................

    5. Doba trvania zariadenia od .............................................. do ..............................................



    V Spišskej Novej Vsi, ...................................




    .................................................. ..................... ..... podpis žiadateľa, u právnickej osoby pečiatka


    K žiadosti sa pripojí:
    a/ živnostenský list
    b/ údaje o vlastníckych vzťahoch k objektu /písomný súhlas majiteľa k umiestneniu reklamného zariadenia /
    c/ jednoduchú dokumentáciu zariadenia s rozmermi - 2x
    d/ ak je objekt v pamiatkovej zóne, alebo ochrannom pásme pamiatkovej zóny je potrebné doložiť stanovisko z Pamiatkového úradu Košice, pracovisko Levoča, Námestie Majstra Pavla č. 41
    e/ ak sa jedná o zariadenie prícestné je potrebné vyjadrenie z OÚ odboru dopravy a cestného hospodárstva a Dopravného inšpektorátu v Sp. Novej Vsi
    f/ doklad o zaplatení správneho poplatku

    Anulienka je offline (nepripojený) Anulienka

    Anulienka
    Dakujem za radu... a uvedenie aj ako asi má taká žiadosť vyzerať
    Len by som sa chcela spýtať... že keď je daný reklamný plagát vlastne len reklamná plachta na plote, nie je to žiadny pridaný veľký stojan... je to proste len plachta s reklamou natiahnutá na plote... či aj na také niečo sa musí dávať daná žiadosť...

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Anulienka
    Dakujem za radu... a uvedenie aj ako asi má taká žiadosť vyzerať
    Len by som sa chcela spýtať... že keď je daný reklamný plagát vlastne len reklamná plachta na plote, nie je to žiadny pridaný veľký stojan... je to proste len plachta s reklamou natiahnutá na plote... či aj na také niečo sa musí dávať daná žiadosť...
    Áno, pretože reklama je aj súčasťou výzoru našich ulíc.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.