Zavrieť

Porady

Krútenie a bolesti hlavy

Dobrý deň... moja mamina sa sťažovala na bolesť hlavy a sa jej všetko točilo, keď ležala tak ešte ako tak ale keď si sadla tak sa začlo všetko točiť... tak moju maminu odviezli do nemocnici a urobili jej všemožné vyšetrenia CT, rengeň a iné... a doktorka jej povedala že jej zistili niečo na mozgu, niečo čo podľa nej má od narodenia len niečo k tomu dalo podnet aby sa to "naštartovalo" či čo... a poslali ju na magnetickú rezonanciu a o 10 dní budú mať až výsledky (marha dlho podľa mňa=/)... a tak chcem sa spýtať... mal už niekto niečo podobné alebo poznáte niekoho s tým alebo poznáte také niečo???... čo by to mohlo byť??? ... mám strach jak malý chlapec =/ , dúfam že žiadny nádor alebo rakovina či niečo také to není...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pachole je offline (nepripojený) Pachole

    Pachole
    Ahoj, chápu, že jsi vyděšený, ale neplaš. Máma je ve špitále, už se o problému ví, už se hlídá, bude se s ním něco dělat.

    Od narození může mít jinak tvarované cévy v mozku, které teď díky nějakému podnětu začaly zlobit. Ale to by se asi nečekalo 10 dní na výsledky.... Musela by být rychlejší akce.

    Nejhorší je strach z neznámého. Zajdi za doktorama, vysvětli jim, že jsi hrozně vyděšený, co se děje, ať ti vysvětlí mámin stav a diagnózu.

    Teď se uklidňuj tím, že je máma v bezpečí. Kdyby se něco dělo, jsou doktoři u ní. Je to pořád lepší než před časem, kdy byla zdánlivě zdravá, ale hrozilo jí nebezpečí zhoršení a bez snadno dostupné pomoci.

    A napiš, co to mámě vlastně je.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    držím palce ale dúfajme,že to nebude vážne, možno má poškodený statoakustický nerv čo je zodpovedný za to ked sa niekomu točí hlava,daj vedieť a nebojte sa dopredu čo to bude,

    Krútenie a bolesti hlavy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.