Zavrieť

Porady

Seknutý krk. Čo s ním?

Síce mám len 12 ale dňa 14.11.2014 ma seklo v krku a dnes je už 18.11.2014 a ja stále nemôžem pohnúť hlavou. Mám celý krk opuchnutý a bolesť postupuje nižšie a stále viac a viac to bolí . Poradili by ste mi čo by som mala urobiť aby to rýchlejšie ustúpilo???
Naposledy upravil dominika3210 : 18.11.14 at 09:33
evuš Dominika a mama nato čo ??? Mala si byť už u lekára....
dominika3210 Už som bola . Predpísal mi Flector ale to vôbec nezaberá.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Ísť určite k lekárovi...trvať na vyšetrení ... Flector tablety sú tuším až od 15 tich rokov .... alebo Ti dal iba masť ?? Prečo Ťa seklo, ako celý krk máš opuchnutý ??
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dominika3210 dal mi flector tablety a seklo ma rano . Zobudila som sa , ponatahovala som sa a v krku mi zznel taky zvuk ako keby lamamnie dreva a odvtedy nemozem chybať hlavou
    evuš ..no, takéto stavy môžu trvať i týždne, ale si príliš mladá...jedine skúsiť lekára - prípadne i iného...
    dominika3210 Ja som bola u obvodneho . Myslite ze bu som mala ist na chirurgiu alebo kam?
    evuš ...dosť divný obvodný, ktorý dá takýto liek "len-tak" niekomu, kto ho ešte vôbec nemá užívať vzhľadom na vek... Skôr by som šla k neurológovi, ale bez výmenného lístku od detského lekára asi neuspeješ.... čo nato rodičia??
    dominika3210 Ona o tom nevie ze som išla do doktora ja som isla cez skolu lebo ona povedala ze s tym nic nemám ale mňa to strašne bolí tak som to radšej isla doktor mi napísal len tabletky a nič iné mi nedal. naši lekári majú väčšinou dovolenky.
    evuš Dominika, mám 12 ročnú dcéru...ale toto akosi nechápem...?? Nechcem Ťa obviniť, ani sa Ťa dotknúť, ale nerobíš si srandu ??
    Peggynka Už to je divné,že odišla zo školy a tiež,že obvodný nezháňal rodičov
    dominika3210 Nie ved ja mam viacero zdravotnych dvovodom tak preco by som si zahravala so zdravim
      zbaliť

    JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

    JM1968
    vráť sa k všeob.lekárovi a pýtaj sa k neurologovi....keby si bola staršia pomohol by možno aj chiropraktik-tzv.čontkováč Moja dcéra toto mávala, seklo ju, zapálil sa nerv a trpela 2-3 týždne, hoci raz jej aj ortoped pomykal hlavou a pomohlo...ale toto je vždy individuálne, čo pomôže jednému nemusí druhému, lebo ani problém nemusí byť rovnaký, tvoj problém asi tu na porade nikto nevyrieši, musíš k lekárom...prajem ti skoré uzdravenie
    Ak majú lekári dovolenky a ty máš opuchnutý krk skús večer pohotovosť...nemá sa to síce takto, ale predsa si dieťa, tak sa hádam zľutujú
    Naposledy upravil JM1968 : 18.11.14 at 13:27

    Seknutý krk. Čo s ním?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.