Zavrieť

Porady

Ukončenie účtovného roka v MONEY S3

Ahojte,

viete mi prosím poradiť, idem uzatvárať prvý krát rok a to priamo v MONEY a neviem kde mám začať a čo mám vlastne ako prvé urobiť. Či mám začať kontrolovať, či mám všetko správne zaúčtované a hlavne ako..
Nejaké uzávierky účtov alebo ako.. Prosím poraďte mi, kto robí s týmto programom...

Celkom sa toho bojím..


PROSIM PORAĎTE MI.

Ďakujem

Lenka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    človiečik je offline (nepripojený) človiečik

    človiečik
    aj ja idem robiť prvý krát uzatváranie v PÚ Money S3. V JÚ je to jednoduchšie aj keď ten peňažný denník je strašný. Dosť som sa s tým natrápila, program sa mi zdá výborný, no neviem ako si poradím s PÚ. Možno potom budem hotová, ale je to len otázka skúseností a vedomostí. Tak prosím pomôžte.
    katka.hesskova
    v podvojnom uctovnictve ides cez
    uctovnictvo - uzavierkove operacie - uzavierka roku
    tam si das PREVOD do noveho roka ti to prevedie stavy (musis mat predtym vytvoreny novy rok)
    a potom si das USKUTOCNIT UZAVIERKU.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    barbie18 Pozri príspevok
    Ahojte,

    viete mi prosím poradiť, idem uzatvárať prvý krát rok a to priamo v MONEY a neviem kde mám začať a čo mám vlastne ako prvé urobiť. Či mám začať kontrolovať, či mám všetko správne zaúčtované a hlavne ako..
    Nejaké uzávierky účtov alebo ako.. Prosím poraďte mi, kto robí s týmto programom...

    Celkom sa toho bojím..


    PROSIM PORAĎTE MI.

    Ďakujem

    Lenka
    19.3. je školenie na účtovnú závierku, v každom prípade nezaškodí ho aspoň raz absolvovať.
    Uzávierka sama o sebe nie je tak celkom jednoduchá, ako sa píše v predchádzajúcom príspevku.

    bosorka3113 je offline (nepripojený) bosorka3113

    bosorka3113
    Ahojte idem robit uzavierku roku 2007 v Money S3, neviem ako to mam spravit, no lepsie povedane neviem ako na tuto radu:tam si das PREVOD do noveho roka ti to prevedie stavy (musis mat predtym vytvoreny novy rok), a ako si mam vytvorit ten novy rok???Dakujem vopred zaradu

    Ukončenie účtovného roka v MONEY S3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.