Zavrieť

Porady

titanova panvica

Dobry den,chcem poprosit o radu, kupila som si od isteho predajcu v Stupave titanovu panvicu za cca 60 €, z ktorej sa mi po roku zacal supat povrch natolko, ze sa na nej vobec nedalo varit. Do reklamacneho sprievodneho listu som napisala, ze som stratila doveru k tomuto vyrobku nakolko mam male dieta a varila som na tejto panvici prave pokrmy pre neho s vedomim, ze je to "zdrave" a ze ziadam vratenie penazi. Poslali mi vsak novu panvicu. Zatial som si ju nebola prebrat z obchodu, ktory reklamaciu vybavoval. Potrebovala by som poradit, ako mam postupovat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    To buď rada, že ti novú panvicu zaslali...ja som za titanové hrnce práskla kedysi 25.000 SKK a po dvoch rokoch sa mi to začalo lúpať a mám smolu, nikto mi nič nové po reklamácii nezaslal...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ja som si kupil i-cook od Amway a som navýsosť spokojný ,

    a moja sestra ma panvicu od ametist a tiež je spokojná,

    ja by som tiež kupil panvicu od ametist , no nijaky diler sa doteraz v mojom okolí nevyskytol...
    danushka áno, suseda má od ametistu a chváli si, aj po dvoch rokoch povrch hrncov drží a nelúpe sa...ale narába s nimi len ona v rukavičkách...

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    angel73 Pozri príspevok
    A clovek by si myslel, ze za tie prachy vydrzi ta panvica aspon 2-3 roky...
    ...no ja som bola naivnejšia a myslela som si, že aspoň 10 rôčkov budem spokojná, odvtedy ma už nikdy nik na žiadnu prezentáciu nenahovoril, zepter hrnce by ma iste prežili...

    kenavf je offline (nepripojený) kenavf

    kenavf
    Vyskúšali sme už v priebehu rokov niekoľko teflónových aj titánových,boli značkové(žiadny Lídl a pod.)Po roku mali všetky poškodený alebo opotrebený neprilnavý povrch.Kúpili sme keramickú a drží už veľmi dlho a neprilnavosť je zo všetkých druhov najlepšia.Je to až tak,že je problém orestovať napríklad pečeň(skôr je taková dusená ako restovaná),na to používame obyčajnú teflonovú.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    V Hypernova bude 4-5. maja AKCIA na panvicu len 9,90 €

    pojdem si jednu zakupit.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.