Zavrieť

Porady

Ubytovanie v Rime

vedel by mi niekto poradit ubytovanie v / blizko centra v Rime? Chystame sa tam s priatelmi na predlzeny vikend v aprili.
dakujem

P.S> Popripade nejake typy na stravovanie a pod.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LukBeson je offline (nepripojený) LukBeson

    LukBeson
    odporucam stranku www.casasimpatia.eu maju na vyber z viacerych apartmanov blizko centra a za dobre ceny. Moji znami vyuzili ich sluzby opakovane a boli velmi spokojni aj vdaka sluzbam navyse ako transfer z letiska, a vybavili im tiez listky na futbal

    horka je offline (nepripojený) horka

    horka
    Raz sme boli s jednym parom v hoteli El presidente ale je to jeden z tych kvalitnejsich. Ale bol 7 min chodze od kolosea. Strava je super v malych zapadnutych ulickach kde su kadejake miestne restiky. Oplati sa pokukat viacere, tie lepsie maju menu aj v ANJ, ale da sa tam dohovorit. Samozrejme treba poskusat viacere, niektore su super jedlom ine atmosferou.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Mila23 Pozri príspevok
    vedel by mi niekto poradit ubytovanie v / blizko centra v Rime? Chystame sa tam s priatelmi na predlzeny vikend v aprili.
    dakujem

    P.S> Popripade nejake typy na stravovanie a pod.
    Najlepšie je si hľadať hotel cez www.booking.com

    Ja som potreboval nájsť v Barcelone a už som si aj cez nich rezervoval parádny hotel za dobrú cenu. Len si zadaj kde chceš, kedy, koľko vás je...
    Ja som Ti tam zadal 4.4.-6.4.2008 pozri si to. Zoradil som Ti to podľa ceny. Dá sa aj podľa obľúbenosti atď.
    http://www.booking.com/searchresults...2Cco%2Cci%2Cre

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Skús cez google Alberghi in Roma alebo appartamenti in Roma a určite si čosi nájdeš. http://www.only-apartments.it/appartamenti-a-roma.html tiež tam nájdeš nejaké ubytko

    shureido je offline (nepripojený) shureido

    shureido
    ja som bola v Rime takto pred rokom a byvala som vo Vesta Residence. Platila som cca 23 € za noc. Bol to čístý hostel, WC, sprcha v poriadku, personál milý, Vzdialenost cca 5 min od zástavky metra...a metrom do centra skutočne len kúsok. (mysím že to boli 4 zástavky metra od stanice Taorimini)
    Najlacnejsie stravovanie asi vsade na svete je cinska stvr - alebo cinska restauracia - ak neratam supermarkety. Ak ked uz neskoro ale hadam sa to zide niekomu inemu ...ponukam lacne ubytovanie v centre Ríma. Byty, izby ozvite sa mi 0039063047218
    Pán Králik neviem ci sa to moze ale môj e-mail je marmartinik(zavinac)alice.it alebo mi môžete poslať sukromnu spravu

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    LukBeson Pozri príspevok
    odporucam stranku www.casasimpatia.eu maju na vyber z viacerych apartmanov blizko centra a za dobre ceny. Moji znami vyuzili ich sluzby opakovane a boli velmi spokojni aj vdaka sluzbam navyse ako transfer z letiska, a vybavili im tiez listky na futbal
    ceny vsak na uvedenej stranke nie su...

    Sjuzn26 je offline (nepripojený) Sjuzn26

    Sjuzn26
    gabry napíš prosím kontakty a adresu stránky na ktorej ponúkaš ubytovanie, nerada by som naletela anonymnému emailu

    dasha79 je offline (nepripojený) dasha79

    dasha79
    Z Říma jsme se vrátili minulý týden. Po předchozích špatných zkušenostech s www.booking.com jsme se obrátili na p.Pánkovou (ubytovani.rim@seznam.cz) , která nám zajistila levné a čisté ubytování v centru Říma. Byli jsme moc spokojeni a dovolenou jsme si užili

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    http://www.campingtiber.com/ je na okraji Ríma.
    Ľudia ho ocenia najmä v lete po náročných pochôdzkach po meste. Zhodia zo seba únavu, pokojné miesto, vybavenie, ubytovanie, bazén.

    petr232 je offline (nepripojený) petr232

    petr232
    dasha79 Pozri príspevok
    Z Říma jsme se vrátili minulý týden. Po předchozích špatných zkušenostech s www.booking.com jsme se obrátili na p.Pánkovou (ubytovani.rim@seznam.cz) , která nám zajistila levné a čisté ubytování v centru Říma. Byli jsme moc spokojeni a dovolenou jsme si užili
    vytvorit 20 nicku na porade, zanadavat si na booking.com a spropagovat sam sebe, musim se smat takovy blbosti.

    guliana je offline (nepripojený) guliana

    Jedna z Bratislavy guliana
    Viete niekto odporucit restauraciu (tavernu, bistro), kde je v Rime dobre papanie? Co by sme si nemali nechat ujst?

    laurin je offline (nepripojený) laurin

    laurin
    Skus tripadvisor.com, hladali sme nedavno restiky v Prahe a super, skutocnost zodpovedala hodnoteniam.

    guliana Pozri príspevok
    Viete niekto odporucit restauraciu (tavernu, bistro), kde je v Rime dobre papanie? Co by sme si nemali nechat ujst?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.