Zavrieť

Porady

Vynechané poradie ppd

Ahojte chcem sa opýtať, účtujem v alfe a nedávno pri kontrole som zistila,že mi vynechalo číslovanie niektorých prijímových pokl. dokladov. napr 1,2,3,4,5 mám a potom 6,7 chýba ,8,9,10,11 mám 12 chýba. takto mi to spravilo so 4 ppd. Teraz mám dilemu, či to všetko prepisovať, alebo napísať do peň denníka že mi vynechalo číslovanie. Nebude to pri daňovej kontrole veľká chyba?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    hlucia
    Ahojte chcem sa opýtať, účtujem v alfe a nedávno pri kontrole som zistila,že mi vynechalo číslovanie niektorých prijímových pokl. dokladov. napr 1,2,3,4,5 mám a potom 6,7 chýba ,8,9,10,11 mám 12 chýba. takto mi to spravilo so 4 ppd. Teraz mám dilemu, či to všetko prepisovať, alebo napísať do peň denníka že mi vynechalo číslovanie. Nebude to pri daňovej kontrole veľká chyba?
    Stávajú sa aj také veci. Ja napíšem, že omylom nevybrané číslo, a podpíšem...

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    hlucia
    Ahojte chcem sa opýtať, účtujem v alfe a nedávno pri kontrole som zistila,že mi vynechalo číslovanie niektorých prijímových pokl. dokladov. napr 1,2,3,4,5 mám a potom 6,7 chýba ,8,9,10,11 mám 12 chýba. takto mi to spravilo so 4 ppd. Teraz mám dilemu, či to všetko prepisovať, alebo napísať do peň denníka že mi vynechalo číslovanie. Nebude to pri daňovej kontrole veľká chyba?
    Tak ako píše evina, ale je dobré po zaúčtovaní a skontrolovaní mesiaca spraviť v Alfe zoradenie podľa dátumu a prečíslovanie dokladov a až potom si vytlačiť VPD alebo PPD, alebo čísla z denníka odpísať na VPD alebo PPD. Potom sa nestane, že je vynechané nejaké číslo.
    Pekný večer...

    Vynechané poradie ppd

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.