Zavrieť

Porady

Aku koselu na promocie?

DSC_6795.jpg  
Cavte poradaci...Neviete mi poradit ku farbu mam brat na promocie? ci ma byt biela alebo by som mohol vziat taku slabo zelenu(kriklavo zelena)...nemam s tym skusenost a neviem ake sa nosia...diki za kazdu radu
Naposledy upravil wynk11 : 22.06.09 at 22:31
Usporiadat
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
ja by som skor volila klasiku bielu košelu ale pokial ta kosela je pekne zladena s oblekom preco nie, nahodou taka zelena kosela v ciernom obleku hm moze vyzniet zaujimavo
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
wynk11 wynk11

wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

ja by soim chcel tiez radsej zelenu....biela sa mi zda taka viac zastarala
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

akú chceš
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
aku len chces pokial tam neprides v sortkach a roztahanom tricku tak je to ok
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

kludne akukolvek farbu, len zladit s kravatou ....a dostatocne slavnostna, co bledozelena urcite je
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
biela košeľa je možno zastaralá, ale nič ´tým nepokazíš,,farebná košeľa je dnes viac in...a je pre odvážnejších...zvol si takú farbu v ktorej sa budeš cítiť najlepšie, aby si si ten deň naplno užil a nemal blbí pocit z toho akej farby máš košelu..veľa šťastia...

mne osobne by sa páčila svetlučko modrá alebo ružová košeľa a keby si zvolil kombináciu žltá z čiernou bol by si veru feši....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja osobne nemám rada zelenú tak asi by som ti poradila bielu, tou nič nepokazíš
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
ja by som volila určite farbu svetlejšiu...
tie také tamavé a sýte farby sa hodia skôr na večerné akcie...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

...ktorá sa Ti hodí k pleti
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Skús doma pohľadať staré fotografie Tvojho otca keď bol v Tvojich rokoch. V tých časoch leteli farebné saká a biele ponožky. Možno sa zasmeješ ako smiešne sa vtedy obliekali. Dnes už by si také sako nikto nedal na seba leda ak do cirkusu. Presne tak isto sa budeš Ty, alebo Tvoje deti pozerať na fotku z promócie. Záleží len na Tebe, čo pre Teba znamená promócia.
Sú príležitosti, na ktoré sa nepatrí obliekať podľa módy. Platí akýsi protokol. Vidíš snáď na oficiálnych štátnických stretnutiach niekoho vo farebnej košeli? Taká príležitosť si zaslúži aj nejaký honor.
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

skus cisarove nove saty. A ked budes nad tymi fotkami rozmyslat tak nezabudni "tie biele ponozky fakt nie su in" davam hlas bledunkozelenej
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Na túto príležitosť by som zvolila tmavší oblek a bielu alebo inú svetlú košeľu, dôležité je aby si bol farebne zladený aj s kravatou.
0 0
wynk11 wynk11

wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

ouludkovia nejako ste sa tu rozbehli s nazormi...no ale je to fajn aspon mam na vyber...tak vecsinou vravite ze aku scem tak si dam tu slabo zelenu a budem vyzerat tak aj skravatou snad dost slusne...mam aj foto skusal som sa nafotit tak ak nejaky zaujem dajte majl a poslem ako to vyzera
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
wynk11 Pozri príspevok
ouludkovia nejako ste sa tu rozbehli s nazormi...no ale je to fajn aspon mam na vyber...tak vecsinou vravite ze aku scem tak si dam tu slabo zelenu a budem vyzerat tak aj skravatou snad dost slusne...mam aj foto skusal som sa nafotit tak ak nejaky zaujem dajte majl a poslem ako to vyzera
ved foto pridaj sem. na čo to budeš posielať emailom?
0 0
bupi bupi

bupi je offline (nepripojený) bupi

No ja som teda zvedava ako sa rozhodnes, spocitas hlasy a tak? Alebo si hodis korunu?
Mne pripada velmi nevkusne, ked si dnes davaju chlapci cervene kosele a cervene kravaty,napriklad. Tiez by som volila bielu a tmavy oblek, jedno ci cierny, tmavosedy alebo tmavomodry. Svetle farby obleku su vhodne ako vychadzkove.
Ak by sme sa riadili nejakym protokolom, tak urcite bielu, hoci aj odvaznejsieho strihu.Inak budes vyzerat ako papagaj, aj ked zelena je moja favorit farba
Jaj, pockaj , pockaj,ale,to budes promovany, alebo ako divak? Ak ako divak, tak je to jedno, ak promovany, tak bielu
Naposledy upravil bupi : 22.06.09 at 20:25
0 0
wynk11 wynk11

wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

a ako tu pridam foto?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

wynk11 mne sa takto oblečený na promócie páčiš a ešte napíš, čo si vyštudoval, keď promuješ, gratuľujem
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Podľa mňa je pekne zladený, idem 30.6. neteri na promocie tiež som zvedavá ako budú niektorí poobliekaní. Viem o prípade že syn si ani nechcel ísť slávnostne prebrať diplom ale kvôli rodičom to urobil a keď ho mama zbadala na podiu s vyloženým límčekom a bez kravaty skoro odpadla.
0 0
wynk11 wynk11

wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

jozka diki moc za kompliment. studoval som na elektro fakulte informacne a zabezpec systemy
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Môjmu spolužiakovi sa rodičia vyhrážali, že ak sa na promócie nedá ostrihať nakrátko ako slušný človek, nedostane od nich žiadny dar. Mal krásne kučeravé polodlhé vlasy. (to bolo v r. 1992)


Teraz som si pozrela fotku, si fešák, kľudne môžeš takto ísť na promócie. Tiež sa pripájam ku gratulantom. Prajem Ti, aby si sa úspešne presadil v praxi.
Naposledy upravil JarkaL : 23.06.09 at 08:23 Dôvod: doplnenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať