Zavrieť

Porady

Pomocník v Softip Packet

Dobrý večer, chcela by som vedieť či Vám funguje Pomocník /podrobný popis práce/ v programe Softip Packet v podsystémoch ako je BAN, FIN , UCR, ... , alebo ako sa to dá nastaviť. U nás to nefunguje už dlhšie , tak neviem či je to chyba programu, alebo to niekto nenastavil.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Majus je offline (nepripojený) Majus

    holka Majus
    Ani mne to nefunguje, podla mna je to chyba Softipu. Vacsinou jednou aktualizaciou kde cosi opravia alebo doplnia, pokazia cosi ine

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Moja skusenost je taka: Ostra verzia Packetu bezi na severi a pomocnik nejde. Lokalna - cvicna ide na lokalnom dosku a pomocnik ide. Ak chcete len nieco pozriet, staci ist do priecinka kde mate instalovany Packet a v adresari H_PAS\DOC su subory pomocnika, ktore si precitate v pohode.

    TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

    TatianaM
    Mne to nešlo, ale náš systémový pracovník s telefonickou pomocou Softipu mi ho spojazdnili.

    TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

    TatianaM
    TatianaM Pozri príspevok
    Mne to nešlo, ale náš systémový pracovník s telefonickou pomocou Softipu mi ho spojazdnili.

    Ide o systémovú chybu.

    Ak má niekto záujem prepošlem návod "Riešenie" zo Softipu z Call centra na nastavenie.
    Naposledy upravil TatianaM : 21.11.08 at 06:59

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    TatianaM Pozri príspevok
    Ide o systémovú chybu.

    Ak má niekto záujem prepošlem návod "Riešenie" zo Softipu z Call centra na nastavenie.
    Bol by som velmi rad. Prosim preposlite. Dakujem.

    Pomocník v Softip Packet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.