Zavrieť

Porady

Inštalácia Android 2.1 do sony ericsson Xperia X10 mini

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať ako si mám do X10 mini nainštalovať Android 2.1 aby mi hlavne fungoval bluetooth keďže sa mi s ním nedá nič prijímať a ani odosielať. Môžem si to aj sama nainštalovať alebo by bolo lepšie s tým ísť do Orangu??? Ďakujem...
Usporiadat
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Nainstalovat si to mozes kludne aj sama. Potrebujes k tomu USB kabel a do pocitaca si nainstalovat aplikaciu PC Companion, ktoru najdes na stranke Sony Ericsson.
Ked budes mat tu aplikaciu nainstalovanu, pripoj telefon k pocitacu cez kabel. Aplikacia ho automaticky rozpozna a ponukne ti upgrade na 2.1. Potom citaj vsetky kroky, ktore su tam napisane. Jeden z nich je, ako si zozalohovat vsetky data z telefonu (fotky, kontakty, ...), pretoze tie sa pocas upgradu vymazu. Myslim, ze len tie z telefonu, nie tie, co su na karte.
Napis, ak s tym budes mat nejaky problem.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lucus17 lucus17

lucus17 je offline (nepripojený) lucus17

Pc Companion mam nainstalovany v compe ale po pripojeni sa mi neponukol upgrade na 2.1...
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

A co ti napisal?
ja ked som pripojil telefon, tak ho rozpoznalo a napisalo nieco v style, ze k telefonu je k dispozicii update softwaru.
vies sem pripadne hodit screenshot toho, co ti napise?
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Este ma napadlo, ze ked pripojis telefon k pocitacu, tak ti ponukne na telefone 3 moznosti pripojenia. Vyber tu s PC Companion.
0 0
lucus17 lucus17

lucus17 je offline (nepripojený) lucus17

a ako si mam zalohovat data ked mi na mobile ukazuje vlozte datovu kartu???
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

A ty nemas pamatovu kartu v telefone? Som myslel, ze telefon sa predava uz s kartou. Lebo ta zaloha sa uklada prave na tu kartu.
Pamat telefonu sa pri upgrade vymaze.
0 0
lucus17 lucus17

lucus17 je offline (nepripojený) lucus17

no uz som zistila preco mi to neslo...najprv som si musela odpojit telefon od pocitaca a tak to zalohovat
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

No super, tak daj vediet, ci sa ti to podarilo.
0 0
lucus17 lucus17

lucus17 je offline (nepripojený) lucus17

takze teraz ked som si zalohovala data, pripojila mobil na comp a dala aktualizovat sotwer telefonu mal by sa mi automaticky nainstalovat android 2.1???a budem uz moct pouzivat aj bluetooth???
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Ja bluetooth nepouzivam, ale ked nainstalujes 2.1, tak by ti to uz malo ist. Je tam aj par inych vylepseni a mam pocit, ze aj baterka dlhsie vydrzi.
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

bluetooth ti pojde bez problemov len hm tak specifikacia Androidu. Musis si nastavit v bluetooth nastaveniach aby bol telefon viditelny, a viditelny ostava tusim cca len 2 minuty.
0 0
Drobec4 Drobec4

Drobec4 je offline (nepripojený) Drobec4

Dobrý deň,

Ja by som poprosil o radu ako zálohovať Data (hlavne kontakty - tel. čísla) do PC. ide mi o to, aby som v prípade straty mal v PC všetky čísla pokope a bol fpohode. Vie niekto poradiť?

Ďakujem
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Android predsa ponuka moznosti synchronizovat kontakty s tvojim g-mail uctom... Kde je teda problem?
0 0
Drobec4 Drobec4

Drobec4 je offline (nepripojený) Drobec4

nechcem to synchronizovať s gmail účtom chcem len telefónne čísla pokope v PC
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Keďže Android sa synchronizuje prioritne s g-mail uctom, tak asi najjednoduchsie bude synchronizovať sa s g-mail uctom a potom urobit export kontaktov..
http://www.searchgrid.org/index.php?...10-04&id=26426

Alebo pozri na Android markete nejaku aplikaciu, ktora vie zalohovat kontakty do PC. Otázne je, v akom formáte ich uloží a či ich budeš vedieť otvoriť v niektorom programe z MS Office...
0 0
maetoo maetoo

maetoo je offline (nepripojený) maetoo

Zdravím.

Som vlastníkom mobilného telefónu Nokia 5530.
Ako inač, mam na nom predinštalovany OS SYMBIAN.
Otázka znie. Je technicky zrealizovateľne si do Nokie 5530 nainštalovať Android verziu, ktora je v mobili Sony Ericsson Xperia X8?
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Tu je celý postup, ale sám som bol z toho pafff
http://www.sonyericsson.com/update/backupandrestore/xperiaX10minipro?lc=sk&cc=SK

S
kúšal som upgrade, ale zablokoval som telefón, lebo v určitej fáze to pýta PIN kód a ja som zadal PIN telefónu, samozrejme tri krát a potreboval som potom PUK kód. Treba zadať namiesto PIN telefonu PIN 0000
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
kezeso Pozri príspevok
Tu je celý postup, ale sám som bol z toho pafff
http://www.sonyericsson.com/update/backupandrestore/xperiaX10minipro?lc=sk&cc=SK

S
kúšal som upgrade, ale zablokoval som telefón, lebo v určitej fáze to pýta PIN kód a ja som zadal PIN telefónu, samozrejme tri krát a potreboval som potom PUK kód. Treba zadať namiesto PIN telefonu PIN 0000
Nesprávne...... TY máš prednastavený PIN na štyri nuly, pravdepodobne po zakúpení a vložení SIM karty si nezmenil na Orange karte PIN podľa seba. Orange má prednastavený PIN 0000

Treba zadať PIN, ktorý si užívateľ čísla navolil, alebo pôvodný PIN ( pokiaľ si ho nezmenil)!

Pri inštalácií sa telefón resetne a preto treba zadať PIN SIM karty, nie PIN telefónu, nastaviť dátum, čas......
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
maetoo Pozri príspevok
Zdravím.

Som vlastníkom mobilného telefónu Nokia 5530.
Ako inač, mam na nom predinštalovany OS SYMBIAN.
Otázka znie. Je technicky zrealizovateľne si do Nokie 5530 nainštalovať Android verziu, ktora je v mobili Sony Ericsson Xperia X8?
nie je......
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Samozrejme, že som zmenil PIN na telefóne, nemám štyri "0", ale i tak sa mi zablokoval. Neviem, na čo to robia také komplikované? Myslím ten upgrade na Android 2.1.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať