Zavrieť

Porady

Obťažuje aj niekoho iného toto telefónne číslo? 0904 832 646

Deň pred silvestrom aj dnes v noci mi volalo toto číslo. Mňa aj moju sestru obťažuje vždy v rovnakom čase. Buď volá alebo prezváňa. Mne už napísal aj úchylnú sms-ku a podpísal sa ako Gusto. Keď voláme naspäť tak nedvíha alebo hovor zruší. Dá sa nejako vypátrať o koho ide alebo zablokovať prichádzajúce hovory a sms-ky z tohto čísla? Najprv som si myslela, že je to nič, nejaká blbina ale keď som zistila, že obťažuje aj sestru tak mi to nedalo a pátram po dotyčnom magorovi. Napadla mi aj myšlienka, že ide o automat, ale sms-ka, čo mi prišla to vylúčila.
8 komentárov     zbaliť
nunenko KRIKOVA 1 Bratislava ti niečo hovorí?
Lusssy absolutne nic, uzasne, ze mi tu vysypes adresu ale v zivote som o nej nepocula :-) ale dakujem, nikoho z BA kto by mal zaujem sa vyblaznit na nas dvoch nepoznam, byvam o 250km dalej...
lujza.j https://maps.google.sk/maps?ie=UTF-8...ed=0CDAQxB0wAA
Lusssy nikdy som to miesto nevidela
lujza.j o nič si neprišla hnusná ulica hnusná MČ!
Lusssy :-D
nunenko tak tam býva(l) majitel t.c. IK
kopretinka ako ste došli na tú adresu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ak niekomu esemeskujú alebo telefonujú neznámi ľudia, obťažujú a pridajú vulgarizmy alebo rôzne vyhrážky, mobilní operátori väčšinou nepomôžu. Odporúčajú obrátiť sa na políciu.
    http://tech.sme.sk/c/3200235/obtazuj...-nepomoze.html

    Skús sa poobzerať v " obťažujúcich číslach "...
    https://www.google.sk/search?client=...3%ADsla&rls=cs
    Lusssy dík, to som urobila ako prvé, k tomuto číslu zatiaľ žiadny záznam na stránkach nie je

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    moc sa v tom nevyznám, ale že sa dá dať číslo do ignorácie v mobile to niekde je...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lusssy na nete písali, že sa to nedá, musím polustrovať v tom androide, možno sa bude dať niečo vykúzliť, len ma hrozne zaujíma, že kto to je
    BlackRoses Aký typ telefónu používaš?
    Vo väčšine je možnosť blokvoať prichádzajúce hovory z daných čísiel...

    Proste ak bude volať tak mu nabehne že si nedostupná... na SMS som to neskúšal
    Lusssy ja mam samsung galaxy ace 2, dik za pomoc :-)
    buchač Dá sa dať ignore aj na volanie a aj SMS.....v nastavení hovorov ...

    Teda , aspoň ja mám v mojej mašine takú možnosť ...
    lujza.j moje decko má jedného oného v ignore...
      zbaliť

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    mna pred rokom tiez obtazovali neprijemne vulgarne sms-ky. Ked som po jednej takejto sms-ke odpisala, ze ked si ho najdem tak si ho vyfajci urcite sam, tak dal pokoj...mozno dodnes skusa, ci by to dokazal....je to niekto z vasho okolia, kedze obtazuje vas aj vasu sestru....(ja som podozrievala niektoreho z robotnikov, ktori u nas v tom case koncili so zateplovanim)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lusssy ja sa radsej zdrziavam odpisovaniu zbytocne to vyvolava konflikty a ked sa budem chciet branit, nech som "cista"... aj ja tipujem niekoho z okolia, len netusim kto sa bavi ako 15 rocny
    nika.sum Ja som tiez dlho nekomentovala, snazila som sa zistit kto to je, nevedela som si to zablokovat na starom telefone a ked mi prisla naozaj nechutna sms-ka uz som bola vytocena a zabralo to, odvtedy mam pokoj.
    Lusssy pokiaľ sa mi nezačne vyhrážať tak sa budem držať na uzde
      zbaliť
    Lusssy nikoho takého nepoznám

    Obťažuje aj niekoho iného toto telefónne číslo? 0904 832 646

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.