Zavrieť

Porady

Ovladace pre graficku kartu Nvidia GeForce FX5200

Dobry den, chcel by som sa spytat ze ako mam nainstalovat ovladace na danu graficku kartu NVIDIA, ked na stranka NVidia su len nektore typy grafickych kariet a pre ne urcene graficke ovladace.Hldal som ja na internete ale tam som nasiel len dlhe slohy ako si manualne nainstalovat ovladacae ako je napriklad tento: userbin.sk/Instalacia_NVIDIA .Prosim poradte mi.Dakujem.
Usporiadat
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Na stranke nvidia si stiahni ovladace ...
http://www.nvidia.com/Download/index5.aspx?lang=en-us
Product series si daj GeForce 5FX Series, zvol operacny system a ides.
Ono ovladace funguju pre celu seriu kariet, nie len pre jeden typ.
Alebo skusi priamo tieto (pre windows XP).
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zamoro Zamoro

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

Aha takze to ma nazov GeForce 5FX Series..ja som myslel ze kazdy typ grafickej karty bude mat osobnu kolonku
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Zamoro Pozri príspevok
Aha takze to ma nazov GeForce 5FX Series..ja som myslel ze kazdy typ grafickej karty bude mat osobnu kolonku
Nie nie, mas 5-tkovu radu a tam spadaju vsetky.
0 0
Zamoro Zamoro

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

salvosko Pozri príspevok
Nie nie, mas 5-tkovu radu a tam spadaju vsetky.
Ved ano ja chapem, ale to som konstatoval to co som si predtym myslel.Takze ked nainstalujem najnovsi update ovladacov na GeForce 5FX Series tak my nainstaluje vsetky nie len tie ktore vysli v poslednom update?
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Zamoro Pozri príspevok
Ved ano ja chapem, ale to som konstatoval to co som si predtym myslel.Takze ked nainstalujem najnovsi update ovladacov na GeForce 5FX Series tak my nainstaluje vsetky nie len tie ktore vysli v poslednom update?
najnovší už asi na túto kartu nie...
http://www.nvidia.com/object/winxp_175.19_whql.html
to je zo stránky nvidia posledný ovládač, ktorý podporoval túto kartu
0 0
Zamoro Zamoro

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

Ano viem, ale myslel som update, ktore boli pred tym...ze ci su vsetky v tom jednom subore..pretoze kazdy update ovladacov je nieco + do grafickej karty.Ci je to len jedna jedina tato verzia updatu a uz ziadne pred nou neboli?
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Ano, staci ti ten posledny. Vzdy to tak je.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Pri starších grafických kartách je niekedy lepšie stiahnúť ovládače od výrobcu grafickej karty.
0 0
Zamoro Zamoro

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

[QUOTE=Vlado40;1283292]Pri starších grafických kartách je niekedy lepšie stiahnúť ovládače od výrobcu grafickej karty.[/QUO

No ved od NVIDIE nie?Neviem co si tym chcel povedat...
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

On myslel od vyrobcu karty nie chipu. Kartu moze vyrobit MSI, Asus, Gigbyte, XX, barzkto ale stale pouzije graficku procesor (GPU) od nVidia. nVidia nerobi graficke karty len chipy = graficke procesory.
0 0
Zamoro Zamoro

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

salvosko Pozri príspevok
On myslel od vyrobcu karty nie chipu. Kartu moze vyrobit MSI, Asus, Gigbyte, XX, barzkto ale stale pouzije graficku procesor (GPU) od nVidia. nVidia nerobi graficke karty len chipy = graficke procesory.
Akurat som zistil ze vyrbca mojej grafickej karty je NViDIA, tak potom vlastne staci stahnut tie ovladace len z NVIDIE, nie?

Jedna sa o graficku kartu Nvidia GeForce FX5200
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Stiahni si program everest a v ňom zistíš aj výrobcu grafiky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A potom podľa výrobcu hľadaj na daný typ GK ovládač na domovskej stránke toho výrobcu.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Praveze pre starsie karty je to dobre lebo uz je tam zahrnuta kompatibilita s vyrobcami ... od cias GF4200Ti nepouzivam ine ovladace ako od nvidia.
Ked nepomoze to tak potom k vyrobcovi karty.
0 0
Zamoro Zamoro

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

Ano ved o tom prave hovorim ze staci si len tuto aktualizaciu nainstalovat a netreba ist na stranku vyrobcu.A kedze ja mam vyrobcu asi Nvidiu tak staci len toto.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Vyrobcu nVidia nemas, oni nerobia graficke karty iba chipy - teda grafikce procesory.
Skus ten ovladac co som ti dal linku (ak mas Windowx XP) a ked ti to nepojde budeme riesit dalej.
0 0
Zamoro Zamoro

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

salvosko Pozri príspevok
Vyrobcu nVidia nemas, oni nerobia graficke karty iba chipy - teda grafikce procesory.
Skus ten ovladac co som ti dal linku (ak mas Windowx XP) a ked ti to nepojde budeme riesit dalej.
Mam ho stiahnuty a nainstalovany a vsetko ide este lepsie nez predtym(aspon myslim)
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

No takze vybavene.
0 0
Zamoro Zamoro

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

A na zvukovu kartu su nejake ovladace alebo tam uz nic netreba?A kde sa da zistit aku mam zvukovku?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať