Zavrieť

Porady

Co so starou vaňou?

Ahojte..máme starú vaňu a kupovať novú ešte nie je potrebné...je nejaký spôsob renovácie, ktorý máte už vyskúšaný? počul som o spreji ale u babky to robil bratranec a neprešiel mesiac a už sa farba olupuje na jednom mieste...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    preboha je offline (nepripojený) preboha

    preboha
    ten spray je dobrá vec, bratranec zrejme nedostatočne očistil vaňu pred novým nástrekom, (u mňa 5 rokov) bez problému.

    sarasara je offline (nepripojený) sarasara

    optimista sarasara
    Existuje nielen spray, ale aj farba v krabici. Nanáša sa to valčekom. Len skutočne treba vaňu dôkladne vyčistiť.

    semegast je offline (nepripojený) semegast

    semegast
    Co znamena vycistit? vysmirglovat? alebo len dobre umyt? alebo pouzit nejaky pripravok na cistenie?

    sarasara je offline (nepripojený) sarasara

    optimista sarasara
    Vyčistiť znamená, že ju najpev klasicky umyješ a potom ju odmastíš, ale dôkladne. Majstri používali akúsi kyselinu. Neskutočne to smrdelo, ale či je niečo aj iné, neviem. Možno bude niekto vedieť na Porade, ak nie, tak asi v predajni farieb.

    Lotarka je offline (nepripojený) Lotarka

    Lotarka
    Mohol to byť lieh alebo toulén.
    Sestra si pred mesiacom dávala renovovať starú vaňu - zaplatili okolo 60,-€. Chlapík to robil dva dni - jeden deň čistil a upravoval povrch a na druhý nastriekal náter. Zopár dní potom nemohli používať vaňu, kým to kvalitne nezaschne.

    VieraHu je offline (nepripojený) VieraHu

    VieraHu
    Pred rokom som zareagovala na inzerát - Renovácia vaní smaltom u zákazníka. Prišli, vyčistili, natreli vaňu, za hodinu odišli. Zaplatila som 2 000.- Sk a vaňa je super. Používať som ju mohla za 2 dni.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.