Zavrieť

Porady

plávajúca podlaha

v spálni sa nám začala vydúvať podlaha, v noci aj praská akoby po nej niekto chodil. vedel by nám niekto poradiť ako by sa to dalo napraviť?? dá sa s tým niečo urobiť??????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Odrezať z krajov podlahy cca 1 cm, po celom obvode izby.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Chcela by som sa opytat, ci sa da montovat plav.podlaha na povodne parkety? No tie parkety boli montovane pred 40 rokmi, ked sa staval nas bytovy dom.vybarat ich namema naladu, ani chut.

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    alaya1 Pozri príspevok
    Chcela by som sa opytat, ci sa da montovat plav.podlaha na povodne parkety? No tie parkety boli montovane pred 40 rokmi, ked sa staval nas bytovy dom.vybarat ich namema naladu, ani chut.
    A to máš tie parkety také zničené?Ja by som ich vybrúsil a nalakoval.Dávať na taký super materiál studenú plávajúcu je hriech.Toť môj názor

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    No, asi pred 40 rokmi im bolo suma fuk, ako to vyzera. Mna len zaujima, ci sa to da.predsa len parkety pracuju.A v druhom rade, nalakovane parkety sa mne osobne nepacia.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Dá sa to v pohode, ale pod vami v byte nesmie byť pivnica.Ale obývaný vykurovaný byt.

    DrPepper je offline (nepripojený) DrPepper

    DrPepper
    alaya1 Pozri príspevok
    Chcela by som sa opytat, ci sa da montovat plav.podlaha na povodne parkety? No tie parkety boli montovane pred 40 rokmi, ked sa staval nas bytovy dom.vybarat ich namema naladu, ani chut.
    ja som to tak doma spravil a nemam s tym ziadne problemi a dokonca som tym aj trochu odhlucneny od susedou podomnou lepsie povedane oni od nas, lebo ked dcerka zacne skakat, ale ved si to viete predstavit. len poriadne vycistite tie parkety a hlavne okolo murov tam je neskutocne bordelu. manzelka sa nevedela dovisavat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.