Zavrieť

Porady

Argentina, Chile

Chceli by sme ist s manzelom v decembri do Argentiny a Chile. Ma niekto cestovatelske skusenosti a zazitky z tychto krajin, s ktorymi by sa so mnou podelil?
Uvitam kazde info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    jedine,co viem,ze do tychto krajin sa neoplati ist bez cestovnej kancelarie a sprievodu!!!!mesta ako Rio de Janero a pod.su preplnene mafianmi,ktori,akonahle zistia ze si sam,nevies rec/aj ked mozno vies,ale skratka nie si domaci..../,su schopni z teba aj pre par korun narobit slize na polievku.nemam to z vlastnej skusenosti,ale uz som takych pribehov par pocula a nie z novin alebo TV.su to pribehy ludi,kt.bezne stretavam na ulici.niektori si ledva zachranili kozu.
    tak daleko a do neznama by som na vlastnu päst nesla.ale s cestovkou sa iste oplati nazriet na ten nadherny kus zeme.

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    wegamizi Pozri príspevok
    Chceli by sme ist s manzelom v decembri do Argentiny a Chile. Ma niekto cestovatelske skusenosti a zazitky z tychto krajin, s ktorymi by sa so mnou podelil?
    Uvitam kazde info
    Rudý Rudy, fotografoval tam anakondy.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Vidis, to je napad, mas na neho kontakt? Nic nie je na zahodenie{ aj ked fakt by som sa potesila aj malinkej informacii }

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    osky Pozri príspevok
    jedine,co viem,ze do tychto krajin sa neoplati ist bez cestovnej kancelarie a sprievodu!!!!mesta ako Rio de Janero a pod.su preplnene mafianmi,ktori,akonahle zistia ze si sam,nevies rec/aj ked mozno vies,ale skratka nie si domaci..../,su schopni z teba aj pre par korun narobit slize na polievku.nemam to z vlastnej skusenosti,ale uz som takych pribehov par pocula a nie z novin alebo TV.su to pribehy ludi,kt.bezne stretavam na ulici.niektori si ledva zachranili kozu.
    tak daleko a do neznama by som na vlastnu päst nesla.ale s cestovkou sa iste oplati nazriet na ten nadherny kus zeme.
    Prave preto by som chcela s niekym, kto tam bol, prehodit slovko-dve. Ideme tam na vlastnu past, tak sme boli aj v Australii a vsetko O.K.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    osky Pozri príspevok
    jedine,co viem,ze do tychto krajin sa neoplati ist bez cestovnej kancelarie a sprievodu!!!!mesta ako Rio de Janero a pod.su preplnene mafianmi,ktori,akonahle zistia ze si sam,nevies rec/aj ked mozno vies,ale skratka nie si domaci..../,su schopni z teba aj pre par korun narobit slize na polievku.nemam to z vlastnej skusenosti,ale uz som takych pribehov par pocula a nie z novin alebo TV.su to pribehy ludi,kt.bezne stretavam na ulici.niektori si ledva zachranili kozu.
    tak daleko a do neznama by som na vlastnu päst nesla.ale s cestovkou sa iste oplati nazriet na ten nadherny kus zeme.
    Rio je v BRAZÍLII a nemožeš porovnávať Brazíliu s Argentínou a Chile
    Mám kamaráta čo žije v Chile a je to normálna civilizovaná krajina , kde ti nič nehrozí.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.