Zavrieť

Porady

Ako zmyť farbu z vlasov....

Ahoj.V nedeľu fečer som si dala na vlasy čierny farbiaci šampón...AKo kokoľvek sa snažím vymyť ho,nevidím žiadny rodiel..Máte nejakú radu akoho odstrániť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

    diabol4
    Čiernu farbu nevymyješ len tak ľahko. Ak sa jedná len o šampón, musíš vydržať pokiaľ sa ti nevymyje sám. Vlas je monentálne napitý farbou. Troška pomôže šampón proti lupinám, rýchlejšie sa vymýva farba. Ak sa jedná o trvácnu farbu na vlasy je to horšie. V kaderníctve majú prípravok, ktorý ti vytiahne farbu z vlasov. U nás to stojí okolo 3 tis.

    Hanka Perka je offline (nepripojený) Hanka Perka

    Hanka Perka
    je to sampon....takze mala by som skusit proti lupinam?ja som mala uz povodne tmavohnedu farbu....a zda sa mi,ze uz sa tam trochu nieco do tej hnedej rysuje..je to mozne?

    diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

    diabol4
    Ja mám tiež tmovohnedú farbu vlasov a dala som si čiernu farbu. Kaderníčka mi poradila, že najsetrnejšie je použiť šampón proti lupinám. Čím viac budeš umývať, tým sa rýchlejšie farba vymyje. Chce to trpezlivosť. Je ešte jedna možnosť melír.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ostrihať dohola ale nie chod ku kaderníčke a ona ti poradí prípadne pomôže

    Ako zmyť farbu z vlasov....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.